FOTO-Lajm/ Gazetarja që tronditi Ramën me pankartat e studentëve: Kush quan studentët ngelës, është gomar

Gazetarja Ambrozia Meta, e cila “tronditi” kryeministri gjatë një konference për mediat, kur shpërtheu skandalit i “Babalës”, duket se mbështet protestën e qytetarëve. Ajo ka marrë një pankartë të studentëve dhe duket se i është bashkuar kauzës së tyre.