FOTO/ Njihuni me motrën e Genta Ismajlit, sensuale dhe seksi aq sa ju lë pa frymë…!

Genta Ismajli nuk është e vetmja artiste në familjen e saj. Kjo pasi ajo ka një motër më të vogël, e cila studion për aktrim.

24-vjeçarja Mani Ismajli merret edhe me modeling, ndërsa fotot e fundit që ka publikuar në rrjetet sociale kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Genta shpesh herë publikon fotografi së bashku me të, ku duket se edhe ngjajnë me njëra-tjetrën.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar në profilin e “Instagram”-it një fotografi të motrës së saj, e cila shfaqet shumë sensuale, e veshur me një trupore dhe çizme të gjata.

Ndërsa nëse shikoni në llogarinë e Manit në rrjetin social “Instagram”, do të shihni se ajo ka një stil ekstravagant, ku me anë të veshjes nxjerr në pah edhe format e saj.

Me sa duket Genta nuk është e vetmja femër në familjen e saj, që njihet si tërheqëse dhe provokuese.