FOTO/ Shikoni ç’ndodh kur marinsja më seksi heq uniformën

Moti i mirë nuk ka kursyer nga heqja e uniformës as marinsen më seksit të Trupave Detare të SHBA-së.

“Bomba” Idania Cassdoll ka shpërndarë me ndjekësit e saj disa foto tejet provokuese në Instagram, teksa nuk kanë munguar reagimet e shumta.

E vetëdijshme që njerëzit e duan edhe për profesionin e saj ajo shpesh ndan foto gjatë kohës kur ka të veshur uniformën e detyrës dhe fotot më bikini ishin si “surprizë”.

Me sa duket Kim Kardashian duhet të ndihet e rivalizuar nga kjo brune latine.