FOTOLAJM/ Vajza i përgjigjet Babagjyshit: Dua një Kryeministër tjetër për Vit të Ri

Një foto e Kryeministrit Rama i veshur si Babagjyshi i Vitit të Ri është bërë virale dhe po qarkullon në rrjetet sociale.

Në foto është Rama me një vajzë, e cila i thotë se për Vit të Ri dëshiron një kryeministër tjetër.

– “Çfarë do të të sjelli Babagjyshi i Vitit të Ri?”

– “Një Kryeministër tjetër.”