I jashtëzakonshëm Leo Messi, tripletë dhe asist ndaj Levantes

Barcelona po shkatërron Levanten me rezultatin 4-0 në stadiumin “Ciutat de Valencia”.

Ai që ka shënuar së fundmi është Lionel Messi në minutën e 60-të, duke realizuar kështu një tripletë.

Ndërsa golin tjetër e ka shënuar Luis Suarez, pas asistit të Messit.