Melania Trump, fustani shumë I ngushtë në ballon e Krishtëlindjeve nuk lë vend për imagjinatë: Zonja e parë e zbukuron me hijeshinë e saj/Foto

epa07234375 US President Donald J. Trump (L) and First Lady Melania Trump (R) greet guests at the Congressional Ball at the White House in Washington, DC, USA, 15 December 2018. EPA/YURI GRIPAS / POOL

Zonja e Parë është ylli i mbrëmjes në Shtëpinë e Bardhë me anëtarët e Kongresit. Gjithashtu sepse pamja e saj është një mrekulli

Melania dhe Donald Trump vazhdojnë në serinë e angazhimeve të Krishtlindjeve në Shtëpinë e Bardhë dhe më gjerë. Është koha për të shkëmbyer dëshira të mira me anëtarët e Kongresit (me darkë dhe vallëzim). Dhe për rastin Zonja e Parë është një përrallë e vërtetë

 

Fustani I bardhë si akull – Për Darkën e Krishtlindjes Melania është në fustan të bardhë, një ngjyrë e përsosur për atmosferën e festës së fund vitit. Një veshje e gjatë e stolisur me kristale, e nënshkruar nga Celine. Edhe një herë, ish modelja  është një mrekulli.

 

Në mes zbukurimeve të lë pa frymë – Zonja e parë është ylli i vërtetë i mbrëmjes, sidomos kur presidenti e ftoi atë për të folur për fjalimin e përshëndetjeve për të gjithë të ftuarit, të cilët u armatosen me smartphone për të fiksuar momentet e veçanta, në mes të zbukurimeve të mrekullueshme në Shtëpinë e Bardhë./360grade.al

Foto galeri: