Merr fund dilema, Rozana Radi sqaron pse nuk martohet

Pavarësisht se partneri e mbështet në çdo arritje të saj, Rozana Radi nuk ka bërë asnjëherë një dalje publike me të.

Mbrëmjen e së martës këngëtarja vendosi t’u përgjigjej të gjithë ndjekësve të saj për çdo pyetje, qoftë nga ana profesionale dhe ajo personale.

Dikush nga ndjekësit e pyeti, nëse do ta falte tradhtinë dhe për arsyen pse nuk po martohet.

 

Sa i përket tradhtisë ajo tha se nuk do ta falte asnjëherë, ndërsa sa i përket dasmës Rozana shkroi:

“Preferoj të udhëtoj me paratë që mund të shpenzoj për një dasmë”.