Video/ Rama fton sërish studentët, këtë herë ndryshe, “Ku do e lëmë pra?”

Kryeministri Edi Rama nuk është ndalur me ftesën që ka për të dialoguar me studentët që po protestojnë.

Në një postim në Instagram Rama shfaqet duke kërcyer me në sfond këngën e Elita 5 “E di se do të vish”, dhe shkruan “Jo keq dhe kjo jo keq”.