Zbardhen SMS-të/ Ja si po tenton Rama të blejë studentët e Arkitekturës (FOTO)

Ish-kryeministri Sali Berisha, në një postim të bërë në Facebook, ka akuzuar Edi Ramën se po tenton të blejë studentët dhe po përpiqet të përçajë protestën e tyre. Ai e ka shoqëruar këtë postim me disa foto, që sipas tij, janë dërguar nga studenti dixhital.

“Vazhdojne perjekjet primitive te Edvinit per blerjen e studenteve dhe çarjen e protestes se tyre. Lexoni mesazhin e studentit dixhital” – shkruan Berisha.

48392808_1172534379574134_3383502500517642240_n 48356642_1172534356240803_6501311585301037056_n