“Autoshkolla Rama – çiç”/Rrjeti mbushet me memet Rama – Cakaj

S’mund te kalonte pa meme edhe kete radhe kryeministri Edi Rama, qe me kandidaturen per Minister për Europën dhe Punët e Jashtme e Shqipërisë, te Gent Cakaj ngriti jo pak furtune ne opinion dhe media.

Ja disa nga memet qe qarkullojne ne mediat sociale per dyshen e momentit: Rama – Cakaj

Foto galeri: