E quajti plakë, ja përgjigja që i kthen Aurela Gaçe ndjekësit…

Ajo është një ndër këngëtaret më të dashura dhe më të njohura në vendin tonë. E sigurisht kur flasim për Aurela Gaçen në mendje kemi energjinë, zërin fantastik, humorin e shumë e shumë gjëra të tjera që ajo i dhuron publikut në performncat e saj të cilat mbesin gjatë në memorien tonë.

Aurela është mjaft aktive në rrjetet e saj sociale dhe së fundmi kishte publikuar një video nga performanca e saj në klubin ku ajo këndon çdo javë. E siç duket një koment i një prej ndjekësve të saj e ka revoltuar këngëtaren dhe nuk ka përtuar t’i kthejë një përgjigje siç vetëm ajo di.

“Plakat në sulm” – është shprehur  ndjekësi. Ndërsa Aurela e ka postuar mesazhin e tij dhe shkruan:

“Në këtë rast ti e kush mendon si ty, kush fyen , e aq më tepër njerëz që punojnë ju dërgoj shumë dashuri. (emoji me gishtin e mesit) Kiss my fu*king *ss. Apo e do shqip? Më puth b**** time labe”