FOTO/ E ngre në ajër/ Kush është mashkulli që Klaudia Pepa e quan princin e saj

Ajo është një nga balerinat më të njohura dhe më të talentuara, e cila karrierën e saj po e vijon jashtë vendit.

Shpesh balerina Klaudia Pepa poston në profilin e saj në rrjete sociale foto shumë provokuese, por duke treguar edhe aftësinë e saj si profesioniste.

Image

Dhe së fundmi balerina ka publikuar një foto ku shfaqet nën shoqërinë e një mashkulli.

Pak ditë pasi deklaroi në një intervistë se ende nuk e ka gjetur ende dashurinë, balerina e njohur shqiptare bëri një dedikim të veçantë për kolegun e saj balerin Francesco Mariottini.

“Princi im”, shkruan Klaudia teksa publikon një foto ku shfaqet e ngritur në ajër nga Francesco.

Francesco ka qenë balerin profesional i Amici-t, dhe tashmë është një ndër balerinët më të njohur në Itali.

Image