Home Lifestyle Foto/John Travolta rruan kokën, trondit fansat me look- un e ri

Foto/John Travolta rruan kokën, trondit fansat me look- un e ri

John Travolta e nisi vitin e ri me një look të ri.

Aktori i famshëm ka rruajtur kokën dhe shokoi fansat me pamjen e re.

Ai publikoi një foto në Instagram me vajzën e tij Ella, duke befasuar ndjekësit e tij.

Shumë prej fansave e aprovuan look-un e ri të Travoltës.

“John Travolta është tulla dhe definitivisht tërheqës,”-komentoi një ndjekës. Ndërsa një tjetër shkruajti: “Je kaq i bukur.”