FOTO/ Rozana Radi i kthen përgjigje epike fanses që e ofendoi

Nëse hapim profilin e këngëtares,moderatores Rozana Radi të cilën e ka publik do të shohim shumë video plot humor në  të cilat ajo interperton rolin kryesor dhe i ka titulluar ‘Femzana’.

Image

Por siç duket videot nuk pëlqehen nga të gjithë dhe këngëtarja ka marrë prej një ndjekëse një ofendim.

‘Pah sa debile këto çfarë mban o dhe’ ka shkruar ndjekësja.

Komenti nuk i ka pëlqyer Rozanës e cila e ka publikuar në Instastory dhe i ka kthyer publikisht përgjigje epike ndjekëses.

’Tek videot me humor të femzanave na ka komentuar një ‘zonjë’.Thua mos ta ketë kuptuar sensin e videos? Po dhe nëse se ka kuptuar se ndoshta e ka të vështirë ta kuptoj, ka mundësi ‘zonjë’ juve si ju mban toka vertikalisht apo horizontalisht’ ka shkruar në postim Rozana.

Image