FOTO/ Zaimina elegante me të zeza, ‘harron’ të vesh sutjena

Zaimina Vasjarin e ka ‘tradhtuar’ pallto që e ka veshur, duke e zbuluar kështu se nën të nuk ka sutjena.

Këngëtarja e ka realizuar një foto të re, të cilën e ndau me ndjekësit në Instagram.

Në imazhin e postuar ajo duket shumë elegante, mirëpo një detaj e bën të duket edhe më seksi. Këngëtarja shihet e veshur me pantallona dhe pallto të zeza, por kjo e fundit e ‘zbulon’ se nuk ka veshur fare sutjena.

Kapelja në kokë e bën të duket akoma më elegante.