“Kam kryer marrëdhënie me lojtarët të Realit dhe Barçës”, modelja spanjolles plas “bombën”

Belen Roka është një modele e njohur spanjolle. Ajo ka zbuluar një detaj shumë interesant për revistën e njohur “Gran Hermano VIP”.

DXFYtJcU8AAfLYb

Roka tha se ajo shumë herë kishte kryer marrëdhënie seksuale me lojtarë të njohur në La Liga. “Preferoj të shkoj me lojtar. Kam kryer marrëdhënie me shumë prej tyre. Ata luajnë me skuadra si Reali i Madridit dhe Barcelona”, u shpreh bukuroshja.

Roka

auto_roca271537303656

auto_roca301537303668