Pas publikimit të fotos nga Rama, reagon Manjani/ “Di të nxjerrësh vetëm hallatet në publik…”

Edi Rama vijon të postojë foto qesharak dhe banale në rrjet sociale, të cilat duken interesante vetëm për  kryeministrin dhe rilindasit e tij.

Pas postimit të fundit në rrjet, ka reaguar edhe ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, i cili shkruan se Rama ka montuar  kokën e tij të epërme në ’kokën e poshtme të skulpturës’.

Ja postimi i plotë i Manjanit:

Laj baj thaj ky njeri di vetëm të nxjerrë hallatet në publik, që të tërheqë vemendje!

Pas larjes në dush paska montuar kokën e tij të epërme në “kokën e poshtme të skulpturës”.

Qesharak!

Karnaval-kryeministër!

Ah mu kujtua një barcaletë:

Në ditën e karnavaleve, shkoi dikush në farmaci dhe kërkoi një preservativ të madh.

E dua të madh- i tha farmacistit-se dua ta vë në kokë e të dal në shesh që të dukem si k….

Epo-tha farmacisti- nuk ka preservativ aq të madh, por e di çke ti, merr një copë mut e mbaje në gojë që të dukesh si bythë…

????????????

P.S. çdo ngjashmëri me persona të njohur është rastësi….

Foto e Ramës në rrjet:

Image