Probleme në martesën 16-vjeçare, Arbana Osmani drejt ndarjes nga bashkëshorti?

Moderatorja e dashur për publikun shqiptar, Arbana Osmani ka një martesë 16-vjeçare me bashkëshortin e saj, Ardit Kero.

arbana1

Edhe pse kanë kaq shumë vite bashkë, ata e kanë mbajtur jetën e tyre familjare thuajse hermetike. Por disa zhvillime të reja në jetën e tyre, duket se është paksa e vështirë që të mbahet e fshehur.

arban2

Së fundmi po përflitet se Arbana dhe Arditi kanë disa probleme në çift dhe burime për “iconstyle.al”, bëjnë të ditur se ata po shkojnë drejt ndarjes.

 

Osmani ka qenë gjithnjë e rezervuar sa i përket jetës private dhe ka arritur të mbrojë me fanatizëm familjen, duke pasur nga ana tjetër një karrierë shumë të suksesshme në televizionin “Top Channel”.

arbana3

Ndërsa për bashkëshortin e saj dimë shumë pak dhe madje të pakta janë edhe fotot e tij që qarkullojnë në internet.

arbana4

Arditi është 8 vite më i madh se Arbana dhe është financier me profesion. Ndërkohë ata kanë edhe një djalë që quhet Jon, që këtë mars mbush 4 vjeç.