Home » Entries posted by arberia

13 vjeçari i prek të gjithë me mesazhin dërguar Ramës: S’duroj dot lotët e nënës… i thot edhe xhaxhi Edi. Ky kryeminister esht i biri djallit .

13 vjeçari i prek të gjithë me mesazhin dërguar Ramës: S’duroj dot lotët e nënës… i thot edhe xhaxhi Edi. Ky kryeminister esht i biri djallit .

13 vjeçari i prek të gjithë me mesazhin dërguar Ramës: S’duroj dot lotët e nënës… i thot edhe xhaxhi Edi. Ky kryeminister esht i biri djallit . Kryeministri i vendit, Edi Rama ka marrë një koment në Facebook nga një 13-vjeçar, i cili i tregon historinë e nënës së tij…

“Kaubojsi” shpalos programin ambicioz: Bashkia e Lezhës, do të administrohet me profesionistë dhe dhe me transparencë komunikimi dhe ballafaqimi sipas modelit zviceran

“Kaubojsi” shpalos programin ambicioz: Bashkia e Lezhës, do të administrohet me profesionistë dhe dhe me transparencë komunikimi dhe ballafaqimi sipas modelit zviceran

Ky është një program për qytetin e LEZHËS si dhe për të gjithë qytetarët e saj . Mirëpresim mendimet e Juaja të cilat mund t’i dërgoni nëpërmjet faqes zyrtare në Facebook-ut ose E-mail-it. Bashkia e Lezhës do të menaxhohet në bashkëpunim me profesionistë dhe intelektualë, që Lezhës nuk i mungojnë,…

NGA EDUART NDOCAJ: MAFIA RILINDASE NË LEZHË RICIKLON DEPUTETË KAMIKAZË E SERVILË TË KRYEBANDITIT RAMA

NGA EDUART NDOCAJ: MAFIA RILINDASE NË LEZHË RICIKLON DEPUTETË KAMIKAZË E SERVILË TË KRYEBANDITIT RAMA

Për disa vite mashtroi Kamzën dhe Paskuqanin, pasi ishte deputet atje dhe nuk bëri asgjë. Tani Pjerini u riciklua në Lezhë, për të mashtruar lezhianët. Pjerin Ndreu është një deputet i paaftë dhe ka ardhur në Lezhë, duke u sjellur si “don kishot”. Ashtu si dhe kryehajduti Meta, Pjerini tha,…

Denoncimi? Eduart Ndocaj: Në fshatrat Gjobardhaj,Kalivaç,Kaftallë nuk ka ujë të konsumueshëm prej 6 muajsh. Autoritetet përkatëse inekzistente. Unë do t’i japë fund këtij problemi abuziv dhe të paskrupullt

Denoncimi? Eduart Ndocaj: Në fshatrat Gjobardhaj,Kalivaç,Kaftallë nuk ka ujë të konsumueshëm prej 6 muajsh. Autoritetet përkatëse inekzistente. Unë do t’i japë fund këtij problemi abuziv dhe të paskrupullt

Kandidati për kryebashkiak i Lezhës, Eduar Ndocaj, përmes një denoncimi në profilin e tij facebook, ka ndarë shqetësimin e banorëve të disa fshatrave të Lezhës, të cilët prej më shumë se gjashtë muajsh u mungon uji për konsum të përditshëm, pasi është shfrytëzuar për parcelat e hashashit, duke lënë në…

PRESIDENTI META PRET NE ZYRË KORIFEJTË E CURRAJ EPER Meta: Ju jeni shëmbulli i parë dhe më i mirë shqiptar

PRESIDENTI META PRET NE ZYRË KORIFEJTË E CURRAJ EPER Meta: Ju jeni shëmbulli i parë dhe më i mirë shqiptar

PRESIDENTI META PRET NE ZYRË KORIFEJTË E CURRAJ EPER Meta: Ju jeni shëmbulli i parë dhe më i mirë shqiptar Sot Presidenti i Republikës së Shqipërisë priti në Presidencë korifejtë e Curraj Eper, ata që ndezën motorrët e solidaritetit e bashkimit për të bërë realitet rrugën e Curraj Eper. Në…

2 bandat e Lulit e te Ramez goditje të fuqishme, si po shpartallohen klanet në politikë e drejtësi

2 bandat e Lulit e te Ramez  goditje të fuqishme, si po shpartallohen klanet në politikë e drejtësi

2 goditje të fuqishme, si po shpartallohen klanet në politikë e drejtësi Ndërkombëtarët po godasin aleancat, për të arritur në majat e krimit dhe korrupsionit Korrupsioni dhe krimi, që të zhvillohen kanë domosdoshmëri krijmin e rretheve vicioze dhe aleancat. Kur kanë kaluar dy vjet që nga miratimi historik dhe konsensual…

Eduart Ndocaj: “Aventurierë” dhe të paaftët e bashkisë Lezhë po fyejnë figurën e heroit tonë kombëtar

Eduart Ndocaj: “Aventurierë” dhe të paaftët e bashkisë Lezhë po fyejnë figurën e heroit tonë kombëtar

Kreu i PBDKSH, Eduart Ndocaj, me t’u njohur me paraqitjen që stafi i bashkisëLezhë,përmes një statuje do i bëjë heroit tonë kombëtar, Gjergj Kastrioti, ka reaguar duke kërkuar tërheqjen e kësaj statuje, e cila fyen dhe denigron rëndë këtë figurë, të cilën shqiptarët e kanë si emblemë përfaqësuese dhe askush…

Ndocaj në Manati: Ata, me spiunë duan të na persekutojnë përsëri si Enver Hoxha

Ndocaj në Manati: Ata, me spiunë duan të na persekutojnë përsëri si Enver Hoxha

Ndocaj në Manati: Ata, me spiunë duan të na persekutojnë përsëri si Enver Hoxha Ndocaj në një takim madhështorë në Manati komentoi se: Tre partitë e mëdha, jo vetëm themeluan përsëri Partine Komuniste duke u bërë të gjithë bashkë, por me listat e tyre të turpit duan të rikthejnë përsëri…

“K*rvë e vogël, sa e ke numrin e gjoksit”, i flet një vajze në Insta, s’u beson syve kur zbulon të vërtetën

“K*rvë e vogël, sa e ke numrin e gjoksit”, i flet një vajze në Insta, s’u beson syve kur zbulon të vërtetën

Ngacmimet dhe telashet nëpër rrjetet sociale duket se janë bërë të pafundme, sidomos mes të rinjve që nuk ngurojnë të “gjuajnë” njëri-tjetrin. Një rast i tillë ka qenë edhe ai një 18 vjeçareje nga Tirana, e cila e ka gjetur veten në një bisedë ofenduese dhe kërcënuese pasi i ktheu…

1 2 3 33