Home » Entries posted by arberia (Page 2)

“Kaubojsi”, nxjerr “lakuriq” Spiropalin: Si i fitove 5 milion $? Ajo që i ka bërë “Skëndërbeu” yt dhe suita e “rilindjes” këtij kombi është e turpshme

“Kaubojsi”, nxjerr “lakuriq” Spiropalin: Si i fitove 5 milion $? Ajo që i ka bërë “Skëndërbeu” yt dhe suita e “rilindjes” këtij kombi është e turpshme

Pas një publikimi të kryetarit të PBKDSH-së, Eduart Ndocaj mbi pasurimin e deputetes Elisa Spiropali, e cila rezulton në 5 vite të ketë shuma marramëndëse në kontot bankare, kjo e fundit ka replikuar me “kaubojsin”, duke i kërkuar këtij të mos flasë me gjuhën e “qytetarit dixhital”. Në kundëreplikë, Ndocaj…

Sondazhi: Ja rezultati/ Bashkia Lezhë pritet të ketë “surpriza”. Eduart Ndocaj, i preferuari i zgjedhësve lezhianë

Sondazhi: Ja rezultati/ Bashkia Lezhë pritet të ketë “surpriza”. Eduart Ndocaj, i preferuari i zgjedhësve lezhianë

Sondazhi: Ja rezultati/ Bashkia Lezhë pritet të ketë “surpriza”. Eduart Ndocaj, i preferuari i zgjedhësve lezhianë      Edhe pse vendi është i përshirë në një situatë të nxehtë politike, vecanërisht pas shpërthimit të audio-përgjgijemeve, sërisht në bashkitë kryesore, vëmendja është e përqendruar në garën elektorale të zgjedhjeve të ardhshme, ku…

LEKË CURRI:LEZHA NUK KA NEVOJË PËR TITULLARË QË JANË PINJOLLË TË POLICISË FAMËKEQE TË ISH-SUGURIMIT. AJO MERITON BIJTË E SAJ, QË SHQUHEN PËR FISNIKËRI DHE NDERSHMËRI SIQ ËSH5Ē EDUART NDOCAJ.

LEKË CURRI:LEZHA NUK KA NEVOJË PËR TITULLARË QË JANË PINJOLLË TË POLICISË FAMËKEQE TË ISH-SUGURIMIT. AJO MERITON BIJTË E SAJ, QË SHQUHEN PËR FISNIKËRI DHE NDERSHMËRI SIQ ËSH5Ē EDUART NDOCAJ.

LEKË CURRI:LEZHA NUK KA NEVOJË PËR TITULLARË QË JANË PINJOLLË TË POLICISË FAMËKEQE TË ISH-SUGURIMIT. AJO MERITON BIJTË E SAJ, QË SHQUHEN PËR FISNIKËRI DHE NDERSHMËRI      LEZHES i duhet nje Administrator profesionist i provuar e kane nje te tille, kte pozicjon mund ta beje dhe nje biznesmen i sukses’shem,…

Ekspertiza italiane, zëri i përputhur 100% me atë të Agron Xhafajt”

Ekspertiza italiane, zëri i përputhur 100% me atë të Agron Xhafajt”

Ekspertiza italiane, zëri i përputhur 100% me atë të Agron Xhafajt” Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji, përgjegjës për pritjen e denoncimeve në PD, i ftuar në studion e emisionit “Opinion” ka zbuluar përgjigjen e ekspertizës italiane për audio-përgjimin “Babale”. Salianji u shpreh se ekspertiza italiane thotë se zëri është…

KRIMI NUK KA MORAL – Ne kete vend gjithcka po luhet piset me rregullat e krimit mafias dhe perdhunuesve .

KRIMI NUK KA MORAL – Ne kete vend gjithcka po luhet piset me rregullat e krimit mafias dhe perdhunuesve .

Te lutem Lexoje dhe Shperndaje 👇 KRIMI NUK KA MORAL – Ne kete vend gjithcka po luhet piset me rregullat e krimit mafias dhe perdhunuesve . Para pak kohesh kjo femer akuzoj djalin e deputetit per perndjekje dhunim perdhunin dhe kemi keto deklarata ne 3 procesverbale policie kemi nje ekspertiz…

Video-komunikimi/ Eduart Ndocaj: Politikat e qeverisë Rama, synojnë shpopullimin e Mirditës, duke e lënë pa investime qëllimisht. Të gjithë bashkë mundemi të bëjmë shumë gjëra

Video-komunikimi/ Eduart Ndocaj: Politikat e qeverisë Rama, synojnë shpopullimin e Mirditës, duke e lënë pa investime qëllimisht. Të gjithë bashkë mundemi të bëjmë shumë gjëra

Video-komunikimi/ Eduart Ndocaj: Politikat e qeverisë Rama, synojnë shpopullimin e Mirditës, duke e lënë pa investime qëllimisht. Të gjithë bashkë mundemi të bëjmë shumë gjëra      Përmes një video-komunikimi, kreu i PBDKSH, Eduart Ndocaj, ka ndarë me ndjekësit e tij një falënderim të vecantë, për përfundimin e aksit rrugor që…

Nga Eduart Ndocaj: Pafytyrësia ordinere e mashtruesve të “rilindjes” s’paska fund. Hajduti Ndreu, që bërtet “kapeni hajdutin” Frrokaj. Lezhianët i njohin mirë bëmat e këtyre të dyve

Nga Eduart Ndocaj: Pafytyrësia ordinere e mashtruesve të “rilindjes” s’paska fund. Hajduti Ndreu, që bërtet “kapeni hajdutin” Frrokaj. Lezhianët i njohin mirë bëmat e këtyre të dyve

Nga Eduart Ndocaj: Pafytyrësia ordinere e mashtruesve të “rilindjes” s’paska fund. Hajduti Ndreu, që bërtet “kapeni hajdutin” Frrokaj. Lezhianët i njohin mirë bëmat e këtyre të dyve Mashtruesi ordiner dhe hajduti i “rilindjes” Pjerin Ndreu, ka 6 vite në qeveri dhe asnjë investim nuk ia solli Lezhës, Torovicës, Zadrimës, Kolshit,…

Stema e Arbërit e zbuluar në Gëziq, realizohet mjeshtërisht në skulpturë nga mjeshtri i grafikës Xhovalin Kaçorri, dhe skulptori Bledar Dodaj.

Stema e Arbërit e zbuluar në Gëziq, realizohet mjeshtërisht në skulpturë nga mjeshtri i grafikës Xhovalin Kaçorri, dhe skulptori Bledar Dodaj.

Stema e Arbërit e zbuluar në Gëziq, realizohet mjeshtërisht në skulpturë nga mjeshtri i grafikës Xhovalin Kaçorri, dhe skulptori Bledar Dodaj.   Kaçorri: “Gjithmonë më ka ngacmuar edhe artistikisht “Stema e Arbrit”. Rasti e solli që në “Festën e Arbrit” të paraqitesha me këtë sculpture, falë bashkëpunimit me skulptorin e…