Home » Archives by category » Aktualitet

A do të arrestohet e afërmja e Ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj, Sekretarja e Përgjithshme e Arben Ahmetaj ?

A do të arrestohet e afërmja e Ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj, Sekretarja e Përgjithshme e Arben Ahmetaj ?

A do të arrestohet e afërmja e Ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj, Sekretarja e Përgjithshme e Arben Ahmetaj ? Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet penale për Sekretaren e Përgjithshëm të Ministrisë së Financave dhe Ekonomisë, Gelardina Prodani e cila është dhe e afërme e Ministres së Drejtësisë Etilda Gjona.…

JA KUSH JAN HAMZAT E SHQIPTAREVE QE KAN PERFITUAR PARA NGA GREQIA NE SHQIPERI,GAZETA GREKE ELEFTHERI ORA PUBLIKON LAJMIN BOMBE

JA KUSH JAN HAMZAT E SHQIPTAREVE QE KAN PERFITUAR PARA NGA GREQIA NE SHQIPERI,GAZETA GREKE ELEFTHERI ORA PUBLIKON LAJMIN BOMBE

JA KUSH JAN HAMZAT E SHQIPTAREVE QE KAN PERFITUAR PARA NGA GREQIA NE SHQIPERI,GAZETA GREKE ELEFTHERI ORA PUBLIKON LAJMIN BOMBE Publikohet Lista. Ja ku shkuan parate e taksapaguesve greke te shperndara nga ish ministri  j jashtem Kotzias ne Republiken e Shqiperise . Nje milion euro mensohet te jete demi qe…

VIDEO DHE NJOFTIMI PSE U ARRESTUA ISH-DEPUTETI ARBEN NDOKA NDOKA DHE VLLAI TI XHEVAHIR NDOKA, DREJT RIARRESTIMIT EDHE KRYTARI BASHKISE Z. FRROKAJ.

VIDEO DHE NJOFTIMI PSE U ARRESTUA ISH-DEPUTETI ARBEN NDOKA NDOKA DHE VLLAI TI XHEVAHIR NDOKA, DREJT RIARRESTIMIT EDHE KRYTARI BASHKISE Z. FRROKAJ.

  VIDEO DHE NJOFTIMI PSE U ARRESTUA ISH-DEPUTETI ARBEN NDOKA DHE VLLAI TI XHEVAHIR NDOKA. Policia e Shtetit ka ekzekutuar urdhrin e arrestit për shtetasin Arben Ndoka, 46 vjeç, nga Lezha, për të cilin Gjykata e Krimeve të Rënda ka caktuar masën “Arrest në burg”. Ai dyshohet për veprat penale…

13 vjeçari i prek të gjithë me mesazhin dërguar Ramës: S’duroj dot lotët e nënës… i thot edhe xhaxhi Edi. Ky kryeminister esht i biri djallit .

13 vjeçari i prek të gjithë me mesazhin dërguar Ramës: S’duroj dot lotët e nënës… i thot edhe xhaxhi Edi. Ky kryeminister esht i biri djallit .

13 vjeçari i prek të gjithë me mesazhin dërguar Ramës: S’duroj dot lotët e nënës… i thot edhe xhaxhi Edi. Ky kryeminister esht i biri djallit . Kryeministri i vendit, Edi Rama ka marrë një koment në Facebook nga një 13-vjeçar, i cili i tregon historinë e nënës së tij…

“Kaubojsi” shpalos programin ambicioz: Bashkia e Lezhës, do të administrohet me profesionistë dhe dhe me transparencë komunikimi dhe ballafaqimi sipas modelit zviceran

“Kaubojsi” shpalos programin ambicioz: Bashkia e Lezhës, do të administrohet me profesionistë dhe dhe me transparencë komunikimi dhe ballafaqimi sipas modelit zviceran

Ky është një program për qytetin e LEZHËS si dhe për të gjithë qytetarët e saj . Mirëpresim mendimet e Juaja të cilat mund t’i dërgoni nëpërmjet faqes zyrtare në Facebook-ut ose E-mail-it. Bashkia e Lezhës do të menaxhohet në bashkëpunim me profesionistë dhe intelektualë, që Lezhës nuk i mungojnë,…

Denoncimi? Eduart Ndocaj: Në fshatrat Gjobardhaj,Kalivaç,Kaftallë nuk ka ujë të konsumueshëm prej 6 muajsh. Autoritetet përkatëse inekzistente. Unë do t’i japë fund këtij problemi abuziv dhe të paskrupullt

Denoncimi? Eduart Ndocaj: Në fshatrat Gjobardhaj,Kalivaç,Kaftallë nuk ka ujë të konsumueshëm prej 6 muajsh. Autoritetet përkatëse inekzistente. Unë do t’i japë fund këtij problemi abuziv dhe të paskrupullt

Kandidati për kryebashkiak i Lezhës, Eduar Ndocaj, përmes një denoncimi në profilin e tij facebook, ka ndarë shqetësimin e banorëve të disa fshatrave të Lezhës, të cilët prej më shumë se gjashtë muajsh u mungon uji për konsum të përditshëm, pasi është shfrytëzuar për parcelat e hashashit, duke lënë në…

PRESIDENTI META PRET NE ZYRË KORIFEJTË E CURRAJ EPER Meta: Ju jeni shëmbulli i parë dhe më i mirë shqiptar

PRESIDENTI META PRET NE ZYRË KORIFEJTË E CURRAJ EPER Meta: Ju jeni shëmbulli i parë dhe më i mirë shqiptar

PRESIDENTI META PRET NE ZYRË KORIFEJTË E CURRAJ EPER Meta: Ju jeni shëmbulli i parë dhe më i mirë shqiptar Sot Presidenti i Republikës së Shqipërisë priti në Presidencë korifejtë e Curraj Eper, ata që ndezën motorrët e solidaritetit e bashkimit për të bërë realitet rrugën e Curraj Eper. Në…

2 bandat e Lulit e te Ramez goditje të fuqishme, si po shpartallohen klanet në politikë e drejtësi

2 bandat e Lulit e te Ramez  goditje të fuqishme, si po shpartallohen klanet në politikë e drejtësi

2 goditje të fuqishme, si po shpartallohen klanet në politikë e drejtësi Ndërkombëtarët po godasin aleancat, për të arritur në majat e krimit dhe korrupsionit Korrupsioni dhe krimi, që të zhvillohen kanë domosdoshmëri krijmin e rretheve vicioze dhe aleancat. Kur kanë kaluar dy vjet që nga miratimi historik dhe konsensual…

Eduart Ndocaj: “Aventurierë” dhe të paaftët e bashkisë Lezhë po fyejnë figurën e heroit tonë kombëtar

Eduart Ndocaj: “Aventurierë” dhe të paaftët e bashkisë Lezhë po fyejnë figurën e heroit tonë kombëtar

Kreu i PBDKSH, Eduart Ndocaj, me t’u njohur me paraqitjen që stafi i bashkisëLezhë,përmes një statuje do i bëjë heroit tonë kombëtar, Gjergj Kastrioti, ka reaguar duke kërkuar tërheqjen e kësaj statuje, e cila fyen dhe denigron rëndë këtë figurë, të cilën shqiptarët e kanë si emblemë përfaqësuese dhe askush…

1 2 3 302