Home » Archives by category » Denonco

Ndocaj në Manati: Ata, me spiunë duan të na persekutojnë përsëri si Enver Hoxha

Ndocaj në Manati: Ata, me spiunë duan të na persekutojnë përsëri si Enver Hoxha

Ndocaj në Manati: Ata, me spiunë duan të na persekutojnë përsëri si Enver Hoxha Ndocaj në një takim madhështorë në Manati komentoi se: Tre partitë e mëdha, jo vetëm themeluan përsëri Partine Komuniste duke u bërë të gjithë bashkë, por me listat e tyre të turpit duan të rikthejnë përsëri…

Sondazhi: Ja rezultati/ Bashkia Lezhë pritet të ketë “surpriza”. Eduart Ndocaj, i preferuari i zgjedhësve lezhianë

Sondazhi: Ja rezultati/ Bashkia Lezhë pritet të ketë “surpriza”. Eduart Ndocaj, i preferuari i zgjedhësve lezhianë

Sondazhi: Ja rezultati/ Bashkia Lezhë pritet të ketë “surpriza”. Eduart Ndocaj, i preferuari i zgjedhësve lezhianë      Edhe pse vendi është i përshirë në një situatë të nxehtë politike, vecanërisht pas shpërthimit të audio-përgjgijemeve, sërisht në bashkitë kryesore, vëmendja është e përqendruar në garën elektorale të zgjedhjeve të ardhshme, ku…

KRIMI NUK KA MORAL – Ne kete vend gjithcka po luhet piset me rregullat e krimit mafias dhe perdhunuesve .

KRIMI NUK KA MORAL – Ne kete vend gjithcka po luhet piset me rregullat e krimit mafias dhe perdhunuesve .

Te lutem Lexoje dhe Shperndaje 👇 KRIMI NUK KA MORAL – Ne kete vend gjithcka po luhet piset me rregullat e krimit mafias dhe perdhunuesve . Para pak kohesh kjo femer akuzoj djalin e deputetit per perndjekje dhunim perdhunin dhe kemi keto deklarata ne 3 procesverbale policie kemi nje ekspertiz…

Video-komunikimi/ Eduart Ndocaj: Politikat e qeverisë Rama, synojnë shpopullimin e Mirditës, duke e lënë pa investime qëllimisht. Të gjithë bashkë mundemi të bëjmë shumë gjëra

Video-komunikimi/ Eduart Ndocaj: Politikat e qeverisë Rama, synojnë shpopullimin e Mirditës, duke e lënë pa investime qëllimisht. Të gjithë bashkë mundemi të bëjmë shumë gjëra

Video-komunikimi/ Eduart Ndocaj: Politikat e qeverisë Rama, synojnë shpopullimin e Mirditës, duke e lënë pa investime qëllimisht. Të gjithë bashkë mundemi të bëjmë shumë gjëra      Përmes një video-komunikimi, kreu i PBDKSH, Eduart Ndocaj, ka ndarë me ndjekësit e tij një falënderim të vecantë, për përfundimin e aksit rrugor që…

Nga Eduart Ndocaj: Pafytyrësia ordinere e mashtruesve të “rilindjes” s’paska fund. Hajduti Ndreu, që bërtet “kapeni hajdutin” Frrokaj. Lezhianët i njohin mirë bëmat e këtyre të dyve

Nga Eduart Ndocaj: Pafytyrësia ordinere e mashtruesve të “rilindjes” s’paska fund. Hajduti Ndreu, që bërtet “kapeni hajdutin” Frrokaj. Lezhianët i njohin mirë bëmat e këtyre të dyve

Nga Eduart Ndocaj: Pafytyrësia ordinere e mashtruesve të “rilindjes” s’paska fund. Hajduti Ndreu, që bërtet “kapeni hajdutin” Frrokaj. Lezhianët i njohin mirë bëmat e këtyre të dyve Mashtruesi ordiner dhe hajduti i “rilindjes” Pjerin Ndreu, ka 6 vite në qeveri dhe asnjë investim nuk ia solli Lezhës, Torovicës, Zadrimës, Kolshit,…

Deklarata e fortë e Emiljano Nuhut: Kam prova të reja që implikojnë Ballën dhe zyrtarët e tjerë socialistë

Deklarata e fortë e Emiljano Nuhut: Kam prova të reja që implikojnë Ballën dhe zyrtarët e tjerë socialistë

Deklarata e fortë e Emiljano Nuhut: Kam prova të reja që implikojnë Ballën dhe zyrtarët e tjerë socialistë     Ish-oficeri i policisë Emiljano Nuhu është shprehur në emisionin “Të Paekospozuarit” në “News 24” se, ka prova që vërtetojnë versionin e tij se është kërcënuar me armë zjarri në prani…

Nga Eduart Ndocaj: Fran Frrokaj, Kryetari që kontribuoi në rënien e Bashkisë Lezhë

Nga Eduart Ndocaj: Fran Frrokaj, Kryetari që kontribuoi në rënien e Bashkisë Lezhë

Nga Eduart Ndocaj: Fran Frrokaj, Kryetari që kontribuoi në rënien e Bashkisë Lezhë.      Para 3 vitesh Lezha renditej Lezha renditej e dyta, pas Tiranës ,sa i takon nivelit të shpenzimeve mujore, dhe mbante një kuotë mbi mesataren e vendit . Me ardhjen e Partisë Demokratike në krye të saj…

1 2 3 23