Home » Archives by category » Denonco (Page 2)

GENOCIDI KOMUNIST NË MALËSINË E GJAKOVËS Bashkia Tropojë kujton qëndresën antikomuniste në krahinën e Nikaj-Merturit

GENOCIDI KOMUNIST NË MALËSINË E GJAKOVËS Bashkia Tropojë kujton qëndresën antikomuniste në krahinën e Nikaj-Merturit

9GENOCIDI KOMUNIST NË MALËSINË E GJAKOVËS Bashkia Tropojë kujton qëndresën antikomuniste në krahinën e Nikaj-Merturit Kryebashkiaku Dushaj: Kujtesa e përvitshme në secilën njësi administrative Deputeti Çelaj: U goditen familjet e mëdha Gjin Gjoli: Nderim përpara veprës së martirëve për liri Nga: Agron Prebibaj Zoti kur krijoi këto male përmbi Drin,…

RXhepi në qeli, Rrahmani në parlament, Rama po harton “platformën”: “Rexhepi që duam.al”

RXhepi në qeli, Rrahmani në parlament, Rama po harton “platformën”: “Rexhepi që duam.al”

Xhepi në qeli, Rrahmani në parlament, Rama po harton “platformën”: “Rexhepi që duam.al” Pas 48 orësh, ju bëjmë apel, të shkoni tek Gjykata e Apelit dhe të shikoni, se si do lirohet Rexhepi i “rilindjes”, duke e pritur tek porta makina luksoze e çeta banditësh, siç ka ndodhur, me të…

Dhunimi i Xhiseilës, arrestohet djali moster i deputetit Rrahman Rraja

Dhunimi i Xhiseilës, arrestohet djali moster i deputetit Rrahman Rraja

Dhunimi i Xhiseilës, arrestohet djali i deputetit Rrahman Rraja Arrestohet djali i deputetit socialist Rrahman Rraja. Rexhep Rraja u arrestua pas urdhrit të GJykatës së Krujës e cila ka dhënë ‘Arrest me burg’ për të riun e akuzuar për dhunimin e Xhiseila Malokut. Dhunimi i vajzës u bë publik pak…

Kërcënimi i Emiljano Nuhut nga kryeministri, reagon Eduart Ndocaj: ZGJOHUNI SHQIPTARË! MAFIA KOMUNISTE E KA MARRË PENG SHQIPËRINË

Kërcënimi i Emiljano Nuhut nga kryeministri, reagon Eduart Ndocaj: ZGJOHUNI SHQIPTARË! MAFIA KOMUNISTE E KA MARRË PENG SHQIPËRINË

Kërcënimi i Emiljano Nuhut nga kryeministri, reagon Eduart Ndocaj: ZGJOHUNI SHQIPTARË! MAFIA KOMUNISTE E KA MARRË PENG SHQIPËRINË!      Ndër më aktivët në opozitbërje dhe me qëndrimet konseguente dhe të palëkunduara ndaj denoncimit të krimit të organizuar në vend, dhe vecanërisht ndaj oligarkisë, Eduart Ndocaj,  në cilësinë e kreut të…

Zbulohet një nga poshtërimet dhe përdh.unimet më të rënda të kastës sunduese në Shqipëri ndaj shqiptarëve dhe kombit.

Zbulohet një nga poshtërimet dhe përdh.unimet më të rënda të kastës sunduese në Shqipëri ndaj shqiptarëve dhe kombit.

Zbulohet neni i mafies, politikanët mbrojnë pasuritë e vjedhura pas vdekjes, Shqipëria drejt dinastisë Zbulohet një nga poshtërimet dhe përdh.unimet më të rënda të kastës sunduese në Shqipëri ndaj shqiptarëve dhe kombit. Krerët e politikës shqiptare, në konsensus më njëri-tjetrin, kanë menduar për mbrojtjen e pasurive të grabitura dhe parave…

Policia gënjeu/ Dalin dokumentet e dëshmisë së vajzës së përdhunuar nga banda e perdhunuesve te Taulant Balles…

Policia gënjeu/ Dalin dokumentet e dëshmisë së vajzës së përdhunuar nga banda e perdhunuesve te Taulant Balles…

     Zbardhet dëshmia e shtetases Xhisila Maloku, vajza e cila ka denoncuar djalin e deputetit të Partisë Socialiste, Rrahman Rrahja. Maloku pretendon se Rexhep Rrahja e ka dhunuar fizikisht dhe e ka djegur me cigare në kofshë. Madje sipas saj nga dhuna që ka pësuar në një dhomë hoteli ku…

Çmim i lartë edhe për “shfarosjen” e 3 BANDAVE banda Berisha , Banda Meta , Banda Rama gey, ky është fondi që SHBA-BE kanë akorduar për përgjime e arrestime politikanësh

Çmim i lartë edhe për “shfarosjen” e 3 BANDAVE banda Berisha , Banda Meta , Banda Rama gey, ky është fondi që SHBA-BE kanë akorduar për përgjime e arrestime politikanësh

Çmim i lartë edhe për “shfarosjen” e tyre, ky është fondi që SHBA-BE kanë akorduar për përgjime e arrestime politikanësh Partnerët ndërkombëtar të reformës në drejtësi  SHBA-BE kanë akorduar 98 mln euro për përgjime e arrestime politikanësh. Politikanët e korruptuar dhe të përfshirë në vepra të ndryshme kriminale do kalojnë të…