Home » Archives by category » Denonco (Page 3)

SALI BERISHA SHKATRROJ PRONEN PRIVATE , Ligji nr. 7501 datë 19 korrik 1991, kopje e ligjit nr.108, datë 29 gusht 1945, të dy zhvatën pronarët legjitim

SALI BERISHA SHKATRROJ PRONEN PRIVATE , Ligji nr. 7501 datë 19 korrik 1991, kopje e ligjit nr.108, datë 29 gusht 1945, të dy zhvatën pronarët legjitim

Ligji nr. 7501 datë 19 korrik 1991, kopje e ligjit nr.108, datë 29 gusht 1945, të dy zhvatën pronarët legjitim ShareTweetPinMail PS propozoi: “Toka 10 vjet në përdorim”, por PD këmbënguli: “Toka t’i falet kooperativistëve dhe fermerëve, sipas frymëve” Ligji nr. 7501, datë 19 korrik 1991, i cili gjatë 27…

Si arrestoj HAJDUDI BANDITIN, Para 18 vitesh, Ilir Meta çoi në qeli Sali Berishën, dëshmia e ish-drejtorit të policisë Veli Myftari

Si arrestoj HAJDUDI BANDITIN, Para 18 vitesh, Ilir Meta çoi në qeli Sali Berishën, dëshmia e ish-drejtorit të policisë Veli Myftari

Para 18 vitesh, Ilir Meta çoi në qeli Sali Berishën, dëshmia e ish-drejtorit të policisë Veli Myftari Pas mbylljes së Berishës në qeli më 29 nëntor 2000, shqipëria ra në qetësi pa trazira, pa dinamit mbi banesa, shkolla, biznese, ujësjellësa e shtylla elektrike Në mesnatën e 29 nëntorit 2000, tre…

NATO fuqi e botës, dha 50 milionë për Bazën e Kuçovës, qeveria jonë “pa brekë në b*th”, dhuroi 160 milionë euro për “Çekapin” e Vilmës

NATO fuqi e botës, dha 50 milionë për Bazën e Kuçovës, qeveria jonë “pa brekë në b*th”, dhuroi 160 milionë euro për “Çekapin” e Vilmës

NATO fuqi e botës, dha 50 milionë për Bazën e Kuçovës, qeveria jonë “pa brekë në b*th”, dhuroi 160 milionë euro për “Çekapin” e Vilmës Koncesionet fantazma në shëndetësi janë 500 milionë euro, ose sa 10 Baza Ushtarake të NATO-s, si e Kuçovës Me ndërtimin dhe krijimin e Bazës Ajrore…

Nje nder hajdudat me te mdhej te shqiperis Ilir Meta kërcënon ish ministrat e deputetët e LSI të mos largohen, u bën bën presion me dosje. Frikë nga pazari i Ramës pa Monikën, shantazhon dhe Bashës

Nje nder hajdudat me te mdhej te shqiperis Ilir Meta kërcënon ish ministrat e deputetët e LSI të mos largohen, u bën bën presion me dosje. Frikë nga pazari i Ramës pa Monikën, shantazhon dhe Bashës

Meta kërcënon ish ministrat e deputetët e LSI të mos largohen, u bën bën presion me dosje. Frikë nga pazari i Ramës pa Monikën, shantazhon dhe Bashës Ish kreu i LSI i frikësohet fuqizimit të Ramës me deputetë të LSI për të pasur shumicën prej 84 votash në Kuvend. Përmes…

Administratori Peshkatar i Shëngjinit Gjok Caci qe sja ka haberin punes qe ban.,ai mashtron se po punohet për pastrimin e zonës së ndotur. TI JAPIM FUND MASHTRIMEVE TE TILLA

Administratori Peshkatar i Shëngjinit Gjok Caci qe sja ka haberin punes qe ban.,ai mashtron se po punohet për pastrimin e zonës së ndotur. TI JAPIM FUND MASHTRIMEVE TE TILLA

KJO ESHTE MIRESEARDHJA NE SHENGJIN Në pikun e sezonit turistik, bregdeti i Shëngjinit të ofron këtë pamje.Prej ditesh vija bregdetare në Kune-Vain është ndotur masivisht. Situata e krijuar ka sjell largim të pushuesve nga kjo zonë turistike.Banorë të zonës thonë se ndotja ka ardhur nga hapja e një kanali që…

Nga 1 Janari shqiptarët do të pagujanë taksën e re të banesës për të gjithë vitin 2017. Taksa e re është afërsisht 6 herë me e lartë se taksa ekzistuese

Nga 1 Janari shqiptarët do të pagujanë taksën e re të banesës për të gjithë vitin 2017. Taksa e re është afërsisht 6 herë me e lartë se taksa ekzistuese

Nga 1 Janari shqiptarët do të pagujanë taksën e re të banesës për të gjithë vitin 2017. Taksa e re është afërsisht 6 herë me e lartë se taksa ekzistuese, por në në raste të veçanta ajo shkon edhe deri në 30 herë më shumë dhe kjo do të varet…

KUNE – VAIN , NJE VARGMAL MBETURINASH ,KJO BASHKI TASHME ARMIKU TURIZMIT DHE BIZNESIT LEZHJANE.

KUNE – VAIN , NJE VARGMAL MBETURINASH ,KJO BASHKI TASHME ARMIKU TURIZMIT DHE BIZNESIT LEZHJANE.

KUNE – VAIN , NJE VARGMAL MBETURINASH Pamjet që afron vija bregdetare e Shengjinit e kryesishtë ajo në Kune-Vain ngjan sikur i perkasin një ishulli të braktisur prej pisllekut që tremb çdo pushues vendas apo të huaj. Nuk është hera e parë që paraqesim tilla pamje kritike por bashkiaket e…

BASHKI ANTI-MANATI

BASHKI ANTI-MANATI

BASHKI ANTI-MANATI Jo pak por dy muaj qe kjo rrugë ishte e bllokuar nga inertet e materialet e tjera biente prroj në raste shiu. I jam drejtuar publikishtë Bashkisë Lezhë për të nderhyer dhe asnje reagim. Gjithashtu të njejtin fat kanë pasur edhe kerkesat e dhjetëra qytetarve. Plot 1.300 punëtorë…

SALI BERISHA ARMIKU I SHQIPTARËVE. FORRNIZOJ MILLOSHEVIQIN ME NAFTË DHE ARMË PËR TË VRARË SHQIPTARËT.

SALI BERISHA ARMIKU I SHQIPTARËVE. FORRNIZOJ MILLOSHEVIQIN ME NAFTË DHE ARMË PËR TË VRARË SHQIPTARËT.

Korrigjimi i kufijve, Thaçi i përgjigjet Berishës në distancë: Nuk na duhen këshillat e trafikantëve dhe atyre që strehuan Bin Ladenin dhe Arkanin Korrigjimi i kufijve mes Serbisë dhe Kosovës, ka bërë që të përfshihet në debat edhe ish-kryeminstri Berisha. Berisha është shprehur ditën e sotme nëpërmjet një postimi në…