Home » Archives by category » Denonco (Page 4)

Gjyqtarët Bandit “ngelës” në Vetting, kush janë të Metës, Berishës, të Topit e Nishanit 3 bandat qe po shkatrrojnë shqipëtmrin .

Gjyqtarët Bandit “ngelës” në Vetting, kush janë të Metës, Berishës, të Topit e Nishanit 3 bandat qe po shkatrrojnë shqipëtmrin .

Gjyqtarët “ngelës” në Vetting, kush janë të Metës, Berishës, të Topit e Nishanit Procesi i vetingut dhe seancat dëgjimore të Komisionit të Pavarur të Kualifikimit me 57 emrat e listës prioritare faktuan se sistemi i drejtësisë nuk funksionon ashtu siç duhet. Plot 21 gjyqtarë dhe prokurorë të shkarkuar rezultojnë deri…

Ditmir Bushati një shiuaua në duart e drejtësis Greke. Z. Minister Drejtësi për Pëllumb Marnikollaj!

Ditmir Bushati një shiuaua në duart e drejtësis Greke. Z. Minister Drejtësi për Pëllumb Marnikollaj!

Drejtësi për Pëllumb Marnikollaj! Nga Aulon Kalaja Drejtësi për Pëllumb Marnikollaj! Sot mbushen 2 vjet që i riu lezhjan Pëllumb Marnikollaj, humbi jetën në ambientet e brëndëshme të Komisariatit të Policisë “Ano Patissia” në Athinë. Ishte 3 gusht i 2016, kur 28-vjecari hyri në një nga ambientet më të sigurta të…

BANDITET E POLICISE SHTETIT VJEDHIN DHE DHUNOJNE TURISTER .

BANDITET E POLICISE SHTETIT VJEDHIN DHE DHUNOJNE TURISTER .

Një ndalim për tejkalim shpejtësis gati sa nuk është kthyer në një plorblrm diplomatik në qytetin e Fierit. Sipas italianes “Il Corriere Nazionale”, 3 shtetas italianë duke kaluar në Fier janë ndaluar nga policia për tejkalim shpejtësie, shoferi i vetëdijshëm për gabimin ka pranuar masën e gjobës dhe ka dashur…

“Objekti misterioz që fshihet 2.43 m poshtë dyshemesë së navatës së katedrales mesjetare të Shën Nikollit dhe Përmendores së Vendvarrimit të Gjergj Kastriotit-Skënderbeu në qytetin e Lezhës”.

“Objekti misterioz që fshihet 2.43 m poshtë dyshemesë së navatës së katedrales mesjetare të Shën Nikollit dhe Përmendores së Vendvarrimit të Gjergj Kastriotit-Skënderbeu në qytetin e Lezhës”.

“Objekti misterioz që fshihet 2.43 m poshtë dyshemesë së navatës së katedrales mesjetare të Shën Nikollit dhe Përmendores së Vendvarrimit të Gjergj Kastriotit-Skënderbeu në qytetin e Lezhës”. *Në bazë të të dhënave që ruhen në Raportin e gërmimit të A.M.H.Lezhë i mbajtur nga drejtori i nderuar i asaj kohe, Z.Loro…

Bujqësia shqiptare në kushte mesjetare,”Kaubojsi” ironizon kryeministrin:Të lumtë shoku Edver, je fiks në drejtimin e duhur.

Bujqësia shqiptare në kushte mesjetare,”Kaubojsi” ironizon kryeministrin:Të lumtë shoku Edver, je fiks në drejtimin e duhur.

Bujqësia shqiptare në kushte mesjetare,”Kaubojsi” ironizon kryeministrin:Të lumtë shoku Edver, je fiks në drejtimin e duhur. Përmes një postimi në facebook, ish-deputeti Eduart Ndocaj ka denoncuar politikat e qeverisë, të cilat e kanë lënë bujqësinë shqiptare të pambështetur dhe të pamekanizuar në mjete. Sipas, z. Ndocaj, bujqësia shqiptare në pjesën…

Turizmi në pikiatë 80% me pak se 2017 ,Blendi Klosi çmendet fare çudit shqiptarët: Erdhën 1.7 milionë kosovarë…

Turizmi në pikiatë 80% me pak se 2017 ,Blendi Klosi çmendet fare çudit shqiptarët: Erdhën 1.7 milionë kosovarë…

I vetmi që shikon rritje të numrit të turistëve është ministri i Ramës, Klosi. INSTAT, institucioni zyrtar në varësi të Ramës i përgënjështron shifrat e Klosit. Numri i shtetasve të huaj që vizituan Shqipërinë gjatë 5-mujorit 2018 pësoi një rritje vjetore me 7 për qind, por nga ana tjetër numri…

Eduart Ndocaj falenderon Lezhjanët për Protesten..’ Faleminderit lezhian ‘

Eduart Ndocaj  falenderon Lezhjanët për Protesten..’ Faleminderit lezhian ‘

‘ Faleminderit lezhian ‘ Ky falenderim ju shkon ne rrall te par protestuesve nga Torrovica dhe gjithe bashkeqytetarve te mij lezhian qe sot ju pergjigjen thirrjes time per ta ‘pritur’ kryekriministrin Rama ashtu si duhet. Ky deshtak rilindas duhet ti organizoj mbledhjet fasad ne Torrovic dhe aty t,ju jape pergjigje…

Fjala e Ramiz Alisë me dyer të mbyllura më , që manipuloj shqiptarët me 7 bastardët e mafies komuniste, Berisha, Nano, Gjinushi, Godo, Meta , Rama, Basha.

Fjala e Ramiz Alisë me dyer të mbyllura më , që manipuloj shqiptarët me 7 bastardët e mafies komuniste, Berisha, Nano, Gjinushi, Godo, Meta , Rama, Basha.

(Fjala e Ramiz Alisë me dyer të mbyllura më 1989) Lexoje 2 minuta dhe shperndaje! Sistemi ynë ka kapitulluar përballë atij kapitalist, ndaj jemi të detyruar të ndryshojmë strategji. Kjo strategji do të synojë në dy drejtime: 1. Në respektimin e të drejtave të njeriut 2. Në krijimin e pluralizmit…

Fjala e plote è Eduart Ndocaj krytari PBDKSH ne takim me OSBE dhe ministrin e diaspores z. Majko.

Fjala e plote è Eduart Ndocaj krytari PBDKSH ne takim me OSBE dhe ministrin e diaspores z. Majko.

Fjala e plote è Eduart Ndocaj krytari PBDKSH ne takim me OSBE dhe min8strin e diaspores z. Majko. Të nderuar përfaqesues diplomatik dhe të OSBE në Shqipëri.Quhem Eduart Ndocaj dhe jam kryetar i Partisë Bashkimit Demokristian Shqiptar. Në emer të kësaj force politikë dhe si i vetmi politikan emigrant që…