Home » Archives by category » Denonco (Page 7)

Miu i Haleve te Edvin kristaq Rames deputeti Erion Braç ofendon Çohuni ju thashë, karagjoza’! Erjon Braçen e ‘injorojnë’ deputetët, ju nxjerr inatin me fyerje dy kolegëve të majtë, s’përmbahet nga goja

Miu i Haleve te Edvin kristaq Rames deputeti Erion Braç ofendon Çohuni ju thashë, karagjoza’! Erjon Braçen e ‘injorojnë’ deputetët, ju nxjerr inatin me fyerje dy kolegëve të majtë, s’përmbahet nga goja

Çohuni ju thashë, karagjoza’! Erjon Braçen e ‘injorojnë’ deputetët, ju nxjerr inatin me fyerje dy kolegëve të majtë, s’përmbahet nga goja Kryetari i Komisionit të Ekonomisë, Erjon Braçe, është përfshirë sot në një situatë të sikletshme rreth orës 10:06 minuta, teksa nuk plotësonte dot kuorumin e komisionit të tij. Në…

Basha ‘përvëlon’ dyshen Meta-Kryemadhi, ftesë ndërkombëtarëve për t’iu vënë fshesën mafiozëve e kriminelëve si Ilir Neta e Monika Kryemadhi.

Basha ‘përvëlon’ dyshen Meta-Kryemadhi, ftesë ndërkombëtarëve për t’iu vënë fshesën mafiozëve e kriminelëve si Ilir Neta e Monika Kryemadhi.

Basha ‘përvëlon’ dyshen Meta-Kryemadhi, ftesë ndërkombëtarëve për t’iu vënë fshesën mafiozëve e kriminelëve Si Meta, ashtu edhe Kryemadhi, janë kundër ndërkombëtarëve dhe i tremben asistimit të tyre në ligjin e Vettingut, pasi ‘dora e hekurt’ e ambasadorëve nuk do të falë as edhe kokat më të larta të shtetit Kryedemokrati…

Meta-Monika si Pablo Eskobari, u ndryshojnë mbiemrin fëmijëve për të shpëtuar floririn e vjedhur, paratë e krimit dhe për t’i ikur drejtësisë

Meta-Monika si Pablo Eskobari, u ndryshojnë mbiemrin fëmijëve për të shpëtuar floririn e vjedhur, paratë e krimit dhe për t’i ikur drejtësisë

Meta-Monika si Pablo Eskobari, u ndryshojnë mbiemrin fëmijëve për të shpëtuar floririn e vjedhur, paratë e krimit dhe për t’i ikur drejtësisë Pas shitjes së shtëpive, Meta dhe Monika tjetër lëvizje mafioze për t’i shpëtuar drejtësisë dhe konfiskimit të pasurive, ndryshojnë identitetin e fëmijëve dhe i largojnë jashtë vendit, tani…

Hajdudi n1 Ilir Meta Pasi mbushi Presidencën me hajdutë, kryehajduti Ilir Meta porosit kasaforta, për të fshehur miliardat

Hajdudi n1 Ilir Meta Pasi mbushi Presidencën me hajdutë, kryehajduti Ilir Meta porosit kasaforta, për të fshehur miliardat

Pasi mbushi Presidencën me hajdutë, kryehajduti Ilir Meta porosit kasaforta, për të fshehur miliardat Grabitësi i floririt e di, që atje nuk kanë rrezik sekuestrimi, mbasi“Forca e Ligjit”, nuk e kontrollon dot zyrën e Likes pa mandat parlamenti Afrimi i fundit të sundimit, hajdutërive dhe paprekshmërisë ka futur në panik…

Gjendja mjerane e shkollave dhe e spitalit në Lezhë, reagon Eduart Ndocaj: KRIPTOKOMUNISTET SHQIPTARË VETËM NË PERENDIM PËR SHKOLLIM E KURIM

Gjendja mjerane e shkollave dhe e spitalit në Lezhë, reagon Eduart Ndocaj: KRIPTOKOMUNISTET SHQIPTARË VETËM NË PERENDIM PËR SHKOLLIM E KURIM

Gjendja mjerane e shkollave dhe e spitalit në Lezhë, reagon Eduart Ndocaj: KRIPTOKOMUNISTET SHQIPTARË VETËM NË PERENDIM PËR SHKOLLIM E KURIM      Kandidati për kryetar i bashkisë Lezhë, përmes një shënimi në rrjetet sociale është ndalur sot tek një temë, e cila shpeshherë kalon në heshtje nga shqiptarët, ose ndoshta…

VIDEO E EDUART NDOCAJ..Të dashur shqiptarë! Pash hatrin e zotit t’i lëmë gjakmarrjet me njëri- tjetrin! Hasmi kryesor është politika; e kaluara dhe aktualja. KJO POLITIKË KRIMINALE. POLITIKA SHQIPTARE NXIT DHE BASHKËPUNON ME KRIMIN

VIDEO E EDUART NDOCAJ..Të dashur shqiptarë! Pash hatrin e zotit t’i lëmë gjakmarrjet me njëri- tjetrin! Hasmi kryesor është politika; e kaluara dhe aktualja. KJO POLITIKË KRIMINALE. POLITIKA SHQIPTARE NXIT DHE BASHKËPUNON ME KRIMIN

     Kreu i PBDKSH, Eduart Ndocaj, vazhdon të jetë mjaft aktiv në rrjetet sociale, ku ndjek me vëmendje çdo zhvillim dhe situatë politike, për të cilat herë pas here bën dhe reagimet e duhuara dhe mban qëndrime të ashpra politike. Në orët e pasdites, ish-deputeti Ndocaj, i shtyrë nga emisioni…

PASIGURIA PËR JETËN NË RRITJE

PASIGURIA PËR JETËN NË RRITJE

PASIGURIA PËR JETËN NË RRITJE PASIGURIA PËR JETËN NË RRITJE Përveç plagës sociale, varfërisë e krimit në familje që ka pllakosur shoqërinë shqiptare sot në shekullin e 21-të i rikthehet plaga e vjetër shekullore ajo e hakmarrjes. Sot kur Shqipëria aspiron për në Bashkimin Europian ndodhet në një situatë të…

Video-Denoncimi/ Eduart Ndocaj, thirrje prokurisë për hetim ndaj prefektit Lezhë, i cili ka bllokuar veprimtarinë e ligjshme të bizneseve që veprojnë në basenin e lumit Mat

Video-Denoncimi/ Eduart Ndocaj, thirrje prokurisë për hetim ndaj prefektit Lezhë, i cili ka bllokuar veprimtarinë e ligjshme të bizneseve që veprojnë në basenin e lumit Mat

Video-Denoncimi/ Eduart Ndocaj, thirrje prokurisë për hetim ndaj prefektit Lezhë, i cili ka bllokuar veprimtarinë e ligjshme të bizneseve që veprojnë në basenin e lumit Mat      Kreu i PBDKSH Eduart Ndocaj, përmes një video-komunikimi të shpërndarë në profilin e tij facebook, ka denoncuar një aferë korruptive të prefektit të…

1 5 6 7 8 9 24