Home » Archives by category » Kronike

Kush eshte kryetari i Kuvendit te ShqiperisĂ«.😎 Gramoz Ruçi Ă«shtĂ« ministri i fundit i BrendshĂ«m i diktaturĂ«s komuniste dhe njĂ« nga krerĂ«t e PPSH pĂ«rgjegjĂ«s pĂ«r krime kundĂ«r njerĂ«zimit dhe gjenocid ndaj popullit shqiptar.

Kush eshte kryetari i Kuvendit te ShqiperisĂ«.😎  Gramoz Ruçi Ă«shtĂ« ministri i fundit i BrendshĂ«m i diktaturĂ«s komuniste dhe njĂ« nga krerĂ«t e PPSH pĂ«rgjegjĂ«s pĂ«r krime kundĂ«r njerĂ«zimit dhe gjenocid ndaj popullit shqiptar.

Kush eshte kryetari i Kuvendit te ShqiperisĂ«.😎 Gramoz Ruçi Ă«shtĂ« ministri i fundit i BrendshĂ«m i diktaturĂ«s komuniste dhe njĂ« nga krerĂ«t e PPSH pĂ«rgjegjĂ«s pĂ«r krime kundĂ«r njerĂ«zimit dhe gjenocid ndaj popullit shqiptar. Ai ka qenĂ« Sekretar i ParĂ« PartisĂ« sĂ« PunĂ«s i rrethit tĂ« TepelenĂ«s nga viti 1988…

Eduart Ndocaj priti sot në ekspozitën e tij, aktorin hollivudian me famë botërore, Peter Malota. Arti përçon mesazhin e vlerave universale të paqes dhe të lirisë

Eduart Ndocaj priti sot në ekspozitën e tij, aktorin hollivudian me famë botërore, Peter Malota. Arti përçon mesazhin e vlerave universale të paqes dhe të lirisë

Eduart Ndocaj priti sot nĂ« ekspozitĂ«n e tij, aktorin hollivudian me famĂ« botĂ«rore, Peter Malota. Arti pĂ«rçon mesazhin e vlerave universale tĂ« paqes dhe tĂ« lirisĂ«      LuajtĂ«s Video 00:00 01:12 LuajtĂ«s Video 00:00 01:39 Ish-deputeti Eduart Ndocaj, pati sot nĂ« ekspozitĂ«n e tij, tĂ« çelur para pak ditĂ«sh nĂ«…

Projekti “Ndocaj” pĂ«r LezhĂ«n: Lezha turistike Ă«shtĂ« prioritet i punĂ«s sime. Lumi Drin brenda dy vite tĂ« para tĂ« mandatit tim do tĂ« shndĂ«rrohet nĂ« njĂ« destinacion turistik.

Projekti “Ndocaj” pĂ«r LezhĂ«n: Lezha turistike Ă«shtĂ« prioritet i punĂ«s sime. Lumi Drin brenda dy vite tĂ« para tĂ« mandatit tim do tĂ« shndĂ«rrohet nĂ« njĂ« destinacion turistik.

Projekti “Ndocaj” pĂ«r LezhĂ«n: Lezha turistike Ă«shtĂ« prioritet i punĂ«s sime. Lumi Drin brenda dy vite tĂ« para tĂ« mandatit tim do tĂ« shndĂ«rrohet nĂ« njĂ« destinacion turistik. Lezha ka njĂ« luĂ« tĂ« jashtĂ«zakonshĂ«m, i cili deri nga fundi i shek. XIX ishte i lundrueshĂ«m. Kurse sot mbi lumin Drin…

Zotit Tërmet Peçi, Kryetar i Bashkisë së qytetit të Tepelenës,

Zotit Tërmet Peçi,  Kryetar i Bashkisë së qytetit të Tepelenës,

Zotit TĂ«rmet Peçi, Kryetar i BashkisĂ« sĂ« qytetit tĂ« TepelenĂ«s, TepelenĂ«, ShqipĂ«ri 12 korrik, 2018 I nderuar Kryebashkiak Peçi, Mua mĂ« quajnĂ« Joe DioGuardi. Jam njĂ« ish-anĂ«tar i Kongresit tĂ« Shteteve tĂ« Bashkuara me origjinĂ« shqiptare. ParaardhĂ«sit e mi ishin nga formacionet ushtarake tĂ« Gjergj Kastriotit qĂ« luftuan dhe fituan…

Drejtoresha Ermioni Cekani një hajdude ordinere : Vjedh sa të dua se kam çun teze Niko Peleshin

Drejtoresha Ermioni Cekani një hajdude ordinere : Vjedh sa të dua se kam çun teze Niko Peleshin

Drejtoresha Ermioni Cekani: Vjedh sa tĂ« dua se kam çun teze Niko Peleshin Lajthit drejtoresha e arsimit nĂ« KamĂ«z, sfidon prokurorinĂ« dhe MinistrinĂ« e Arsimit. Gati tre videopĂ«rgjime tĂ« tjera pĂ«r pazaret me emĂ«rimin e mĂ«suesve nĂ« shkollat e KamzĂ«s, zbulohen kodet e korrupsionit: “Hajdeni e mĂ« ‘falĂ«nderoni’ nĂ« zyrĂ«.…

PBDKSH/Ndocaj: SĂ« shpejti do tĂ« mbahet “Kuvendi i DiasporĂ«s”. Si mund tĂ« bĂ«heni pjesĂ«?

PBDKSH/Ndocaj: SĂ« shpejti do tĂ« mbahet “Kuvendi i DiasporĂ«s”. Si mund tĂ« bĂ«heni pjesĂ«?

PBDKSH/Ndocaj: SĂ« shpejti do tĂ« mbahet “Kuvendi i DiasporĂ«s”. Si mund tĂ« bĂ«heni pjesĂ«?      Ngjarjet politike nĂ« vend, kriza e vazhdueshme ekonomike nĂ« EuropĂ«, kontributi i vazhdueshĂ«m i emigrantĂ«ve nĂ« Shqiperi, shpĂ«rfillja e tyre dhe po ashtu, zgjedhjet e zhvilluara me datĂ« 25 Qershor 2017, bĂ«jnĂ« urgjente dhe tĂ«…

Eduart Ndocaj: JU RRUGAÇA SALLAHANA! LezhianĂ«t do e dĂ«gjojnĂ« zĂ«rin zĂ«rin e AtĂ« Gjergj Fishtes kundĂ«r sĂ« keqes dhe kundĂ«r mafias politike dhe ekonomike qĂ« po grabit padrejtĂ«sisht tokat e qytetarĂ«ve

Eduart Ndocaj: JU RRUGAÇA SALLAHANA! LezhianĂ«t do e dĂ«gjojnĂ« zĂ«rin zĂ«rin e AtĂ« Gjergj Fishtes kundĂ«r sĂ« keqes dhe kundĂ«r mafias politike dhe ekonomike qĂ« po grabit padrejtĂ«sisht tokat e qytetarĂ«ve

Eduart Ndocaj: JU RRUGAÇA SALLAHANA! LezhianĂ«t do e dĂ«gjojnĂ« zĂ«rin zĂ«rin e AtĂ« Gjergj Fishtes kundĂ«r sĂ« keqes dhe kundĂ«r mafias politike dhe ekonomike qĂ« po grabit padrejtĂ«sisht tokat e qytetarĂ«ve      Me vargjet e poetit tĂ« madh kombĂ«tar, At Gjergj FishtĂ«s, ka nisur dita pĂ«r ish-deputetin Eduart Ndocaj, i…

Kjo është shqiptarja që u bë femra më e zgjuar në planet. Ja pse e gjithë bota përulet para portretit te sajë.

Kjo është shqiptarja që u bë femra më e zgjuar në planet. Ja pse e gjithë bota përulet para portretit te sajë.

Kjo Ă«shtĂ« shqiptarja qĂ« u bĂ« femra mĂ« e zgjuar nĂ« planet. Ja pse e gjithĂ« bota pĂ«rulet para portretit te sajĂ«. Pa dyshim qĂ« shqiptarĂ«t kanĂ« lĂ«nĂ« gjurmĂ«t e tyre kudo nĂ« bot. Pak e njohur nga shqiptarĂ«t, por shumĂ« e njohur kudo nĂ« botĂ«, sidomos nĂ« AkademitĂ« e…

1 2 3 12