Home » Archives by category » Kronike (Page 10)

Një analizë e shkurtër në krahun e Djathtë për Bashkinë Lezhë!

Një analizë e shkurtër në krahun e Djathtë për Bashkinë Lezhë!

Një analizë e shkurtër në krahun e Djathtë për Bashkinë Lezhë!      Nga Alban DACI Një gjë është e qartë se, “Bashkia Lezhë” në këtë mandat nuk ka qenë në lartësinë e pritshmërie. A ka ndryshim me Qeverisjen e mëparshme?! Nuk besoj, madje mund të thuhet se, administrata e mëparshme…

Trump trondit Erdoganin (Vllai Edi Rames ne rrezik) me sanksione të tjera, Turqia drejt kolapsit (FOTO LAJM.

Trump trondit Erdoganin (Vllai Edi Rames ne rrezik) me sanksione të tjera, Turqia drejt kolapsit (FOTO LAJM.

Trump trondit Erdoganin (Vllai Edi Ranes ne rrezik) me sanksione të tjera, Turqia drejt kolapsit (FOTO LAJM. Presidenti Donald Trump duket se po i jep dorën e fundit krizës ekonomike në Turqi duke ndikuar në zhvlerësimin e mëtejshëm të lirës turke. Përmes një statusi tepër ironik në Twitter ai njofton…

SURPRIZON “KAUBOJSI” NDOCAJ/ SHFAQET PARA PUBLIKUT ME EKSPOZITËN E PIKTURAVE KUSHTUAR HEROIT TONË KOMBËTAË.

SURPRIZON “KAUBOJSI” NDOCAJ/ SHFAQET PARA PUBLIKUT ME EKSPOZITËN E PIKTURAVE KUSHTUAR HEROIT TONË KOMBËTAË.

SURPRIZON “KAUBOJSI” NDOCAJ/ SHFAQET PARA PUBLIKUT ME EKSPOZITËN E PIKTURAVE KUSHTUAR HEROIT TONË KOMBËTAË.      Pas disa muajsh “pushim “, këto ditë në galerinë e arteve të Pallatit të Kulturës Lezhë, Eduart Ndocaj u prezantua përseri përpara publikut lezhian me një tjeter ekspozitë pikturash të larmishme, dedikuar figurës kryesore të…

Si arrestoj HAJDUDI BANDITIN, Para 18 vitesh, Ilir Meta çoi në qeli Sali Berishën, dëshmia e ish-drejtorit të policisë Veli Myftari

Si arrestoj HAJDUDI BANDITIN, Para 18 vitesh, Ilir Meta çoi në qeli Sali Berishën, dëshmia e ish-drejtorit të policisë Veli Myftari

Para 18 vitesh, Ilir Meta çoi në qeli Sali Berishën, dëshmia e ish-drejtorit të policisë Veli Myftari Pas mbylljes së Berishës në qeli më 29 nëntor 2000, shqipëria ra në qetësi pa trazira, pa dinamit mbi banesa, shkolla, biznese, ujësjellësa e shtylla elektrike Në mesnatën e 29 nëntorit 2000, tre…

Eduart Ndocaj ish deputeti kaubojs ishte sot i ftuar në emisionin “Ditë e Re” në Ora News me gazetar Besmir Metanin.

Eduart Ndocaj ish deputeti kaubojs ishte sot i ftuar në emisionin “Ditë e Re” në Ora News me gazetar Besmir Metanin.

Eduart Ndocaj ish deputeti kaubojs ishte sot i ftuar në emisionin “Ditë e Re” në Ora News me gazetar Besmir Metanin. Ai iu përgjigj pyetjeve të qytetarëve që bënë në facebook e Ora News. Ora News: Tentove të luaje me dy porta por në fund bëre autogol? Eduart Ndocaj: Nuk kam luajtur me…

Familja Ndocaj (Sumaj), Atje ku Fisnikëria Lind Dhe Trashëgohet Brez Pas Brezi. (PJESA E PARE) KOLË GJOKË DEDA I MANATISË, PLAKU I BAJRAKUT TË MANATISË.

Familja Ndocaj (Sumaj), Atje ku Fisnikëria Lind Dhe Trashëgohet Brez Pas Brezi. (PJESA E PARE) KOLË GJOKË DEDA I MANATISË, PLAKU I BAJRAKUT TË MANATISË.

Familja Ndocaj (Sumaj), Atje ku Fisnikëria Lind Dhe Trashëgohet Brez Pas Brezi. (PJESA E PARE) KOLË GJOKË DEDA I MANATISË, PLAKU I BAJRAKUT TË MANATISË.      Kolë Gjokë Deda lindi në fshatin Manati të bajrakut me të njëjtin emër, njëri ndër 12 bajrakët e Mirditës. Lindi në një familje me…

Familja Ndocaj (Sumaj), Atje ku Fisnikëria Lind Dhe Trashëgohet Brez Pas Brezi. (PJESA E PARE) KOLË GJOKË DEDA I MANATISË, PLAKU I BAJRAKUT TË MANATISË.

Familja Ndocaj (Sumaj), Atje ku Fisnikëria Lind Dhe Trashëgohet Brez Pas Brezi. (PJESA E PARE) KOLË GJOKË DEDA I MANATISË, PLAKU I BAJRAKUT TË MANATISË.

Familja Ndocaj (Sumaj), Atje ku Fisnikëria Lind Dhe Trashëgohet Brez Pas Brezi. (PJESA E PARE) KOLË GJOKË DEDA I MANATISË, PLAKU I BAJRAKUT TË MANATISË.      Kolë Gjokë Deda lindi në fshatin Manati të bajrakut me të njëjtin emër, njëri ndër 12 bajrakët e Mirditës. Lindi në një familje me…

1 8 9 10 11 12 20