Home » Archives by category » Kronike (Page 2)

Z. Artan Hoxha, une te njohe shume mir çfare ke bere! U bere i famshem si gazetar, dhe kete fame po e perdor per te mbrojtur Grupet Kriminale duke perfituar prej tyre. Do te kujtoj nje histori te voge

Z. Artan Hoxha, une te njohe shume mir çfare ke bere! U bere i famshem si gazetar, dhe kete fame po e perdor per te mbrojtur Grupet Kriminale duke perfituar prej tyre. Do te kujtoj nje histori te voge

Reagimi i plotë i Emiljano Nuhut per Artan Hoxhen Z. Artan Hoxha, une te njohe shume mir çfare ke bere! U bere i famshem si gazetar, dhe kete fame po e perdor per te mbrojtur Grupet Kriminale duke perfituar prej tyre. Do te kujtoj nje histori te vogel, (A te…

Shqiptarët duan të ikin shqiperin e ja marr mafia komuniste? Reagon Rama: S’jemi bunkeri i Enverit, s’ka qeveri dhe fuqi në tokë që t’ua bëjë Shqipërinë Gjermani

Shqiptarët duan të ikin shqiperin e ja marr mafia komuniste? Reagon Rama: S’jemi bunkeri i Enverit, s’ka qeveri dhe fuqi në tokë që t’ua bëjë Shqipërinë Gjermani

Shqiptarët duan të ikin? Reagon Rama: S’jemi bunkeri i Enverit, s’ka qeveri dhe fuqi në tokë që t’ua bëjë Shqipërinë Gjermani  Kryeministri Rama, teksa prezantoi sot pjesë nga platforma në kuadër të buxhetit të vitit 2019, ka reaguar me përgjigje edhe për ndjekësit që i shkruajnë live nga rrjetet sociale. …

Greqia vjen deri në Karaburun: Gazetari grek zbulon tradhtinë Rama-Bushati (foto-lajm)

Greqia vjen deri në Karaburun: Gazetari grek zbulon tradhtinë Rama-Bushati (foto-lajm)

Greqia vjen deri në Karaburun: Gazetari grek zbulon tradhtinë Rama-Bushati (foto-lajm)   Ndërkohë që në Shqipëri, aparati propagandistik i qeverisë po përpiqet që ta “harrojë” marrëveshjen e detit me Greqinë, mediat helene janë duke i kushtuar një vëmendje të madhe, asaj që ata e quajnë “sukses të padiskutueshëm të qeverisë…

Edi Rama dhe i gjith shteti ne sherbim te Rrahmanit Taulantit Arturit dhe perdhunusit trimit te babit Rexhepit dhe kunder eshte nje vajze Jetime dhe e pambrojtur dhe kercenohet me arme dhe me fuqine e shtetit

Edi Rama dhe i gjith shteti ne sherbim te Rrahmanit Taulantit Arturit dhe perdhunusit trimit te babit Rexhepit dhe kunder eshte nje vajze Jetime dhe e pambrojtur dhe kercenohet me arme dhe me fuqine e shtetit

Lexoje 30 sekonda Dhe pse ngjarja eshte e rende te gjithe e dime se ne fund do te dalin te paster nga kjo histori sepse eshte i gjith shteti ne sherbim te Rrahmanit Taulantit Arturit dhe perdhunusit trimit te babit Rexhepit dhe kunder eshte nje vajze Jetime dhe e pambrojtur…

Lajme jo të mira nga Italia për Tahirin, avokati tregon se ç’ndodhi sot me Habilajt

Lajme jo të mira nga Italia për Tahirin, avokati tregon se ç’ndodhi sot me Habilajt

Lajme jo të mira nga Italia për Tahirin, avokati tregon se ç’ndodhi sot me Habilajt E mërkurë, 26 September 2018 22:17 Gazetari Dario De Luca i MeridioNews, në një lidhje telefonike për Fax News foli mbi seancën gjyqësore të zhvilluar ditën e sotme për bandën Habilajve në Katania. Gazetari italian…

VIDEO/ Dëshmia tronditëse: Djali i deputetit përdhunoi të renë, Taulant Balla e nxori nga qelia

VIDEO/ Dëshmia tronditëse: Djali i deputetit përdhunoi të renë, Taulant Balla e nxori nga qelia

VIDEO/ Dëshmia tronditëse: Djali i deputetit përdhunoi të renë, Taulant Balla e nxori nga qelia Nënkomisari Emiljano Nuhu ka rrëfyer gjatë ditës së sotme në mënyrë ekskluzive për Shijak Tv, një skandal të madh publik dhe politik. Nuhu oficer policie në Fushë Krujë ka rrëfyer ditën e sotme për gazetarin…

Djali i deputetit te Krujes Rahman Rraja merr peng dhe perdhunon nje vajze. Ngjarja dy muaj me pare.

Djali i deputetit te Krujes Rahman Rraja merr peng dhe perdhunon nje vajze. Ngjarja dy muaj me pare.

Skandali i radhes SHPERNDAJENI Djali i deputetit te Krujes Rahman Rraja merr peng dhe perdhunon nje vajze. Ngjarja dy muaj me pare. Prokuroria leshon urdher arresti te cilin e zbaton nje nenoficer i policise se qytetit. Menjehere pas arrestimit te te birit, deputeti hyn ne komisariat si ne shtepine e…