Home » Archives by category » Kronike (Page 3)

Mungesa e investimeve në bashkinë Lezhë, reagon Eduart Ndocaj: Lezha meriton të jetë pararoja e qyteteve shqiptare, ashtu sikurse edhe historia e ka nderuar. Do të ofroj standardin europian të cilësisë dhe të zhvillimit të këtij qyteti

Mungesa e investimeve në bashkinë Lezhë, reagon Eduart Ndocaj: Lezha meriton të jetë pararoja e qyteteve shqiptare, ashtu sikurse edhe historia e ka nderuar. Do të ofroj standardin europian të cilësisë dhe të zhvillimit të këtij qyteti

Mungesa e investimeve në bashkinë Lezhë, reagon Eduart Ndocaj: Lezha meriton të jetë pararoja e qyteteve shqiptare, ashtu sikurse edhe historia e ka nderuar. Do të ofroj standardin europian të cilësisë dhe të zhvillimit të këtij qyteti Nga Editor  –      Në cilësinë e kandidatit, tashmë të vetshpallur dhe me…

Opozita e bashkuar me 2 hajduda Kryemadhi&Idrizi.A kane moral keta te dy ti bashkohen Opozites , per te rrezuar atë njeri qe me votat e tyre e sollen ne pushtet me 2013 !

Opozita e bashkuar me 2 hajduda Kryemadhi&Idrizi.A kane moral keta te dy ti bashkohen Opozites , per te rrezuar atë njeri qe me votat e tyre e sollen ne pushtet me 2013 !

A kane moral keta te dy ti bashkohen Opozites , per te rrezuar atë njeri qe me votat e tyre e sollen ne pushtet me 2013 ! ———————————— “” Mostrat ,qe jane me keq ,se tradhetaret. Njerez ,qe levizin bishtin ,si puna e k….. Njerez ,qe kthejne gunen ,nga fryn…

Krimi i Anastas Angjelit rm, me depozitat e naftës greke në Durrës, mbrojtur nga Ilir Meta, që anuloi projektin 5 miliardë USD “Korridori-8”

Krimi i Anastas Angjelit rm, me depozitat e naftës greke në Durrës, mbrojtur nga Ilir Meta, që anuloi projektin 5 miliardë USD “Korridori-8”

Krimi i Anastas Angjelit, me depozitat e naftës greke në Durrës, mbrojtur nga Ilir Meta, që anuloi projektin 5 miliardë USD “Korridori-8”♦ Nga ky biznes mafioz, i misionarit grek Anastasios Mihalis Angelis, firmosur nga Pandeli Majko, Shqipëria humbi 5 miliardë USD projekt zhvillimi, mbasi Banka Botërore dhe Qeveria Amerikane, për…

Ne Shqiperi nuk ka shtet sepse te gjithe jane ne mbrojtje te ish Ministrit Tahiri dhe ja pse u larguan Prokuret e Ceshtjes nga Arta Marku sepse Tahiri mund te perfundonte ne Burg sepse tani ishte afati i fundit i hetimeve dhe ishte beteja ku Tahiri do perballej me Faktet dhe Provat disa nga provat qe e lidhin Tahirin me Trafikantet

Ne Shqiperi nuk ka shtet sepse te gjithe jane ne mbrojtje te ish Ministrit Tahiri dhe ja pse u larguan Prokuret e Ceshtjes nga Arta Marku sepse Tahiri mund te perfundonte ne Burg sepse tani ishte afati i fundit i hetimeve dhe ishte beteja ku Tahiri do perballej me Faktet dhe Provat disa nga provat qe e lidhin Tahirin me Trafikantet

Ju lutem lexoje 30 Sekonda ♦ Arsyjet e verteta pse u shkarkuan prokuroret nga Arta Marku ! Ne Shqiperi nuk ka shtet sepse te gjithe jane ne mbrojtje te ish Ministrit Tahiri dhe ja pse u larguan Prokuret e Ceshtjes nga Arta Marku sepse Tahiri mund te perfundonte ne Burg…

Gazetarët “sulmojnë” Arta Markun për rastin Shullazi: Për çfarë u betove per te mbrojtur mafien komuniste .

Gazetarët “sulmojnë” Arta Markun për rastin Shullazi: Për çfarë u betove per te mbrojtur mafien komuniste .

Gazetarët “sulmojnë” Arta Markun për rastin Shullazi: Për çfarë u betove?!Non Sot është shtyrë sërish seanca gjyqësore për Emiliano Shullazin, gjë që ka bërë që dy gazetarë të reagojnë dhe sulmojnë Prokurorinë. Me anë të një reagimi në rrjetet sociale, gazetarja Anila Hoxha, i ka bërë thirrje Prokurores së Përgjithshme…

Deklarata bombastike, ministri gjerman ua thotë në sy pederastit politikanit shqiptarë ministrit Bushati: Jo çelje negociatash në qershor 2019!

Deklarata bombastike, ministri gjerman ua thotë në sy pederastit politikanit shqiptarë ministrit Bushati: Jo çelje negociatash në qershor 2019!

Deklarata bombastike, ministri gjerman ua thotë në sy politikanëve shqiptarë: Jo çelje negociatash në qershor 2019! ShareTweetPinMail Ministri i Jashtëm gjerman, Heiko Mass, ka bërë një deklaratë të fortë lidhur me negociatat e anëtarësimit të Shqipërisë në BE. Ministri Heiko Maas tha se Gjermania ka kërkesa të caktuara sa i…

Meta-Monika si Pablo Eskobari, u ndryshojnë mbiemrin fëmijëve për të shpëtuar floririn e vjedhur, paratë e krimit dhe për t’i ikur drejtësisë

Meta-Monika si Pablo Eskobari, u ndryshojnë mbiemrin fëmijëve për të shpëtuar floririn e vjedhur, paratë e krimit dhe për t’i ikur drejtësisë

Meta-Monika si Pablo Eskobari, u ndryshojnë mbiemrin fëmijëve për të shpëtuar floririn e vjedhur, paratë e krimit dhe për t’i ikur drejtësisë Pas shitjes së shtëpive, Meta dhe Monika tjetër lëvizje mafioze për t’i shpëtuar drejtësisë dhe konfiskimit të pasurive, ndryshojnë identitetin e fëmijëve dhe i largojnë jashtë vendit, tani…