Home » Archives by category » Kryesore

Prençi: Dërgova raportin me 33 urat e rrezikshme në Shqipëri, as përgjigje nuk më kthyen. Kompanitë kanë marrë peng shtetin

Prençi: Dërgova raportin me 33 urat e rrezikshme në Shqipëri, as përgjigje nuk më kthyen. Kompanitë kanë marrë peng shtetin

Prençi: Dërgova raportin me 33 urat e rrezikshme në Shqipëri, as përgjigje nuk më kthyen. Kompanitë kanë marrë peng shtetin Ish-shefi e Emergjencave Civile Shemsi Prençi në një intervistë në ‘Fax News’ ka folur për gjendjen e strukti=urave të Emergjencave Civile në vendin tonë ku ka bërë të ditur se ka mungesë…

DREJT BURGUT REQIT 4 BANDAT… SHBA furnizon Arta Markun me prova dhe fakte për abuzimet, trafiqet dhe krimet e Metës, Berishës, Monikës e Ramës

DREJT BURGUT REQIT 4 BANDAT… SHBA furnizon Arta Markun me prova dhe fakte për abuzimet, trafiqet dhe krimet e Metës, Berishës, Monikës e Ramës

SHBA furnizon Arta Markun me prova dhe fakte për abuzimet, trafiqet dhe krimet e Metës, Berishës, Monikës e Ramës Pritet që deri në fund të vitit të jenë konturuar dhe “peshqit e mëdhenj” kandidatë për të qënë “banorë” të burgut të ri të ndërtuar me fondet e BE në Reç…

Kjo është shqiptarja që u bë femra më e zgjuar në planet. Ja pse e gjithë bota përulet para portretit te sajë.

Kjo është shqiptarja që u bë femra më e zgjuar në planet. Ja pse e gjithë bota përulet para portretit te sajë.

Kjo është shqiptarja që u bë femra më e zgjuar në planet. Ja pse e gjithë bota përulet para portretit te sajë. Pa dyshim që shqiptarët kanë lënë gjurmët e tyre kudo në bot. Pak e njohur nga shqiptarët, por shumë e njohur kudo në botë, sidomos në Akademitë e…

SHBA-BE kërkojnë shporrjen e Xhezair Zaganjorit nga drejtësia

SHBA-BE kërkojnë shporrjen e Xhezair Zaganjorit nga drejtësia

SHBA-BE kërkojnë shporrjen e Xhezair Zaganjorit nga drejtësia Xhezair Zaganjori, kryetar i Gjykatës së Lartë, kaloi Vettingun dy javë më parë, duke u rikonfirmuar në detyrë, por kundër këtij vendimi të KPK ka dalë ONM. ONM ka rekomanduar ankimimin në Komisionin e Posaçëm të Apelimit (KPA) të vendimit për Zaganjorin. Kreu i Gjykatës…

Kondrabanda e naftës Berisha-Millosheviç, ja si funksionoi firma “Shqiponja-PD” në vitet 1993-1996

Kondrabanda e naftës Berisha-Millosheviç, ja si funksionoi firma “Shqiponja-PD” në vitet 1993-1996

Kondrabanda e naftës Berisha-Millosheviç, ja si funksionoi firma “Shqiponja-PD” në vitet 1993-1996 Postuar: 28/07/2013 – 11:20 PD dhe pushteti “Berisha” ka si aktivitet historik antishqiptar trafikun e karburanteve dhe armëve me Serbinë Nëse ka një “damkë” që nuk mund të “pastrohet” kurrë në historinë politike e qeverisëse të PD, të…

Nje nder hajdudat me te mdhej te shqiperis Ilir Meta kërcënon ish ministrat e deputetët e LSI të mos largohen, u bën bën presion me dosje. Frikë nga pazari i Ramës pa Monikën, shantazhon dhe Bashës

Nje nder hajdudat me te mdhej te shqiperis Ilir Meta kërcënon ish ministrat e deputetët e LSI të mos largohen, u bën bën presion me dosje. Frikë nga pazari i Ramës pa Monikën, shantazhon dhe Bashës

Meta kërcënon ish ministrat e deputetët e LSI të mos largohen, u bën bën presion me dosje. Frikë nga pazari i Ramës pa Monikën, shantazhon dhe Bashës Ish kreu i LSI i frikësohet fuqizimit të Ramës me deputetë të LSI për të pasur shumicën prej 84 votash në Kuvend. Përmes…

Projekti “Ndocaj” për Lezhën 2019.: Brenda dy viteve të para si kryebashkiak i Lezhës, Torovica do të ketë ujësjellës të ri që furnizon me ujë të pijshëm të gjitha familje.

Projekti “Ndocaj” për Lezhën 2019.: Brenda dy viteve të para si kryebashkiak i Lezhës, Torovica do të ketë ujësjellës të ri që furnizon me ujë të pijshëm të gjitha familje.

Projekti “Ndocaj” për Lezhën: Brenda dy viteve të para si kryebashkiak i Lezhës, Torovica do të ketë ujësjellës të ri që furnizon me ujë të pijshëm të gjitha familje.      Eduart Ndocaj, në cilësinë e aspirantit për kryebashkiak të Lezhës, ka zgjedhur rrjetet sociale dhe mediat e ndryshme online, të…

BASHKI ANTI-MANATI

BASHKI ANTI-MANATI

BASHKI ANTI-MANATI Jo pak por dy muaj qe kjo rrugë ishte e bllokuar nga inertet e materialet e tjera biente prroj në raste shiu. I jam drejtuar publikishtë Bashkisë Lezhë për të nderhyer dhe asnje reagim. Gjithashtu të njejtin fat kanë pasur edhe kerkesat e dhjetëra qytetarve. Plot 1.300 punëtorë…

1 2 3 166