Home » Archives by category » Kryesore (Page 2)

Eduart Ndocaj: Nuk pritet asgjë nga një kryeministër, që i ka rrënjët e kalbura në banda të cilat i krijoi me Ballërat e Tahirërat.

Eduart Ndocaj: Nuk pritet asgjë nga një kryeministër, që i ka rrënjët e kalbura në banda të cilat i krijoi me Ballërat e Tahirërat.

Eduart Ndocaj: Nuk pritet asgjë nga një kryeministër, që i ka rrënjët e kalbura në banda të cilat i krijoi me Ballërat e Tahirërat.      Kreu i PBDKSh, Eduart Ndocaj në serinë e reagimeve të tij ndaj keqqeverisjes, por dhe ndaj kriminalitetit që ka mbëthyer cdo hallkë të jetës ekonomike,…

Edi Rama, “plehu” që ushqen “rrënjët” e bandës Rraja dhe “misionar” i pajtimit të “gjaqeve” mes bandave

Edi Rama, “plehu” që ushqen “rrënjët” e bandës Rraja dhe “misionar” i pajtimit të “gjaqeve” mes bandave

Edi Rama, “plehu” që ushqen “rrënjët” e bandës Rraja dhe “misionar” i pajtimit të “gjaqeve” mes bandave Taulant Balla, bën rolin e shefit të “IT” për të pastruar filmimet e kamerave në komisariatin “Rraja” të Fushë-Krujës, kryeministri po bën sikur nuk ka dëgjuar gjë akoma. Kryeprokurorja po bën sikur po…

Vajza e vogel jetime qe pasi ishte perdhunuar dhe dhunuar barbarisht nga Rexhep Rraja vajti ne policin 👮e shtetit per te bere denoncimin. Nuk e dinte se Policia Shtetit ne fakt jane Mercenare Te Taulantit!

Vajza e vogel jetime qe pasi ishte perdhunuar dhe dhunuar barbarisht nga Rexhep Rraja vajti ne policin 👮e shtetit per te bere denoncimin. Nuk e dinte se Policia Shtetit ne fakt jane Mercenare Te Taulantit!

SHPERNDAJENI te gjithe kjo eshte vajza e dhunuar dhe perdhunuar nga djali i Deputetit Vajza e vogel jetime qe pasi ishte perdhunuar dhe dhunuar barbarisht nga Rexhep Rraja vajti ne policin 👮e shtetit per te bere denoncimin. Nuk e dinte se Policia Shtetit ne fakt jane Mercenare Te Taulantit! Aty ne prani te oficereve te policise…

Mafia komuniste. Babalja”, vjen nga Anglia ekspertiza e audiopërgjimit që tronditi politikën

Mafia komuniste. Babalja”, vjen nga Anglia ekspertiza e audiopërgjimit që tronditi politikën

Babalja”, vjen nga Anglia ekspertiza e audiopërgjimit që tronditi politikën Ka mbërritur në Prokurorinë e Përgjithshme, në Tiranë, përgjigja e laboratorit anglez në lidhje me ekspertizën e audiopërgjimit të publikuar nga Partia Demokratike midis Albert Veliut, i njohur me pseudonimin Babalja dhe vëllait të ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, Agron Xhafaj.…

PD dhe PS jan kopilet e PPSH: Çfarë “sikletesh” kanë politikanët, që nuk publikojnë në “CV”, punët e para vitit 1992?

PD dhe PS jan kopilet e PPSH: Çfarë “sikletesh” kanë politikanët, që nuk publikojnë në “CV”, punët e para vitit 1992?

Shënim: Çfarë “sikletesh” kanë politikanët, që nuk publikojnë në “CV”, punët e para vitit 1992? Vetëm 3-4 emra politikanësh shqiptar, mund të konstatosh, që në “CV” e tyre zyrtare, publikojnë gjithçka të punës e jetës, që nga data kur janë lindur e deri sot, duke iu përmbajtur “kodit të transparencës”,…

VIDEO/ Dëshmia tronditëse: Djali i deputetit përdhunoi të renë, Taulant Balla e nxori nga qelia

VIDEO/ Dëshmia tronditëse: Djali i deputetit përdhunoi të renë, Taulant Balla e nxori nga qelia

VIDEO/ Dëshmia tronditëse: Djali i deputetit përdhunoi të renë, Taulant Balla e nxori nga qelia Nënkomisari Emiljano Nuhu ka rrëfyer gjatë ditës së sotme në mënyrë ekskluzive për Shijak Tv, një skandal të madh publik dhe politik. Nuhu oficer policie në Fushë Krujë ka rrëfyer ditën e sotme për gazetarin…

Djali i deputetit te Krujes Rahman Rraja merr peng dhe perdhunon nje vajze. Ngjarja dy muaj me pare.

Djali i deputetit te Krujes Rahman Rraja merr peng dhe perdhunon nje vajze. Ngjarja dy muaj me pare.

Skandali i radhes SHPERNDAJENI Djali i deputetit te Krujes Rahman Rraja merr peng dhe perdhunon nje vajze. Ngjarja dy muaj me pare. Prokuroria leshon urdher arresti te cilin e zbaton nje nenoficer i policise se qytetit. Menjehere pas arrestimit te te birit, deputeti hyn ne komisariat si ne shtepine e…