Home » Archives by category » Kryesore (Page 3)

Debati mbi oligarkët, reagon Eduart Ndocaj: “Mafiozët me kollare”, në bashkëpunim me Edi Ramën, po grabisin paratë e shqiptarëve. “Skllavëria moderne”, skemë korruptive e qeverisë.

Debati mbi oligarkët, reagon Eduart Ndocaj: “Mafiozët me kollare”, në bashkëpunim me Edi Ramën, po grabisin paratë e shqiptarëve. “Skllavëria moderne”, skemë korruptive e qeverisë.

Debati mbi oligarkët, reagon Eduart Ndocaj: “Mafiozët me kollare”, në bashkëpunim me Edi Ramën, po grabisin paratë e shqiptarëve. “Skllavëria moderne”, skemë korruptive e qeverisë. Debati i ditëve të fundit mbi oligarkët e mëdhenj që janë shndërruar në grabitës të parave publike, duke përfituar koncensione të pafundme nga qeveria e…

Mashtrusi dhe Hajdudi Veliaj e prezanton si risi, i riu nga Shkodra denoncon me video: Si ma vodhën idenë, e kisha bërë publike në televizion!

Mashtrusi dhe Hajdudi Veliaj e prezanton si risi, i riu nga Shkodra denoncon me video: Si ma vodhën idenë, e kisha bërë publike në televizion!

Veliaj e prezanton si risi, i riu nga Shkodra denoncon me video: Si ma vodhën idenë, e kisha bërë publike në televizion! Ditën e djeshme në media qarkulloi një lajm për një aplikacion të ri në Tiranë, me anë të të cilit qytetarët do të lëviznin nëpër kryeqytet. I publikuar…

Basha e thotë prerë: Ndryshe nga Rama, nuk jam ulur asnjëherë me kriminelë ordiner veq me Berishen.

Basha e thotë prerë: Ndryshe nga Rama, nuk jam ulur asnjëherë me kriminelë ordiner veq me Berishen.

Pyetjes së gazetares  Eni Vasili se ka bashkëpunuar me oligarkët që sot po marrin tenderë miliona euro me Ramën, kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha tha prerazi se një gjë e ndan atë me kryeministrin. Basha u zotua se ndryshe nga Rama, ai nuk është ulur asnjëherë me kriminelë dhe…

Sondazhi : Emigrantet negative per zhvillimin e ekonomise se Greqise, rrisin krimin, papunesine dhe rrezik per terrorimin

Sondazhi : Emigrantet negative per zhvillimin e ekonomise se Greqise, rrisin krimin, papunesine dhe rrezik per terrorimin

Sondazhi : Emigrantet negative per zhvillimin e ekonomise se Greqise, rrisin krimin, papunesine dhe rrezik per terrorimin Një studim I publikuar ne median e shkruar ne Greqi, ne të cilin përshkruhet profili i besimeve të grekut modern, u krye nga kompania Metron Analysis. Pyetësori i vlerave ka te beje me…

Ministri Austriak: “Gratë në Shqipëri, paguhen për të dalë të mbuluara në rrugë

Ministri Austriak: “Gratë në Shqipëri, paguhen për të dalë të mbuluara në rrugë

Ministri Austriak: “Gratë në Shqipëri, paguhen për të dalë të mbuluara në rrugë”        Ministri i punëve të jashtme i Austrisë, Sebastian Kurz pjesë e Samitit të refugjatëve sulmoi lidhur me “politikën e dyerve të hapura”. “Nga një perspektivë europiane gjykimi duhet të qëndrojë në plan të parë, për…

Viti i Skenderbeut/Eduart Ndocaj, sjell për artdashësit e tij, përmes një pikture mjaft cilësore portretin e heroit tonë kombëtar

Viti i Skenderbeut/Eduart Ndocaj, sjell për artdashësit e tij, përmes një pikture mjaft cilësore portretin e heroit tonë kombëtar

Viti i Skenderbeut/Eduart Ndocaj, sjell për artdashësit e tij, përmes një pikture mjaft cilësore portretin e heroit tonë kombëtar      Në kuadër të vitit të Gjergj Kastriotit-Skenderbeu, ish-deputeti Eduart Ndocaj, krahas shumë ekspozitave të celura këtë vit, kryesisht me punime të figurave me peshë historike dhe me simbolet kombëtare, kësaj…

Deputet e PS ne Shkoder Harusha dhe Bushati ndersa Bushati eshte dhe minister i jashtem besohet se eshte permendur dhe kryeministri

Deputet e PS ne Shkoder Harusha dhe Bushati ndersa Bushati eshte dhe minister i jashtem besohet se eshte permendur dhe kryeministri

Ju lutem lexojeni 30 sekonda 👇 Nga burime kofidenca mediat kane zbuluar disa nga pergjimet qe jane bere Safet Bajrin qe pasi i arrestun te vellain ka permendur se eshte prer ne bese nga Shefat e medhenj qe u referohet politikaneve dhe mesohet se ka permendur shume emra kryesoret jane…

Eduart Ndocaj, “zbulon” djallin e politikës shqiptare: Zgjohuni shqiptarë! Mafia komuniste po rrezikon integrimin tonë në BE

Eduart Ndocaj, “zbulon” djallin e politikës shqiptare: Zgjohuni shqiptarë! Mafia komuniste po rrezikon integrimin tonë në BE

Eduart Ndocaj, “zbulon” djallin e politikës shqiptare: Zgjohuni shqiptarë! Mafia komuniste po rrezikon integrimin tonë në BE Përmes një fotoje të publikuar në profilin e tij facebook, me diçiturë ‘djalli brirë s’ka”, Eduart Ndocaj ka shfrytëzuar rastin t’ u bëj thirrje shqiptarëve të zgjohen kundër mafias komuniste, e cila sot…

Jam e tërbuar, qeveria palë me krimin’, Doris Pack akuza të forta nga qyteti i Shkodrës

Jam e tërbuar, qeveria palë me krimin’, Doris Pack akuza të forta nga qyteti i Shkodrës

Jam e tërbuar, qeveria palë me krimin’, Doris Pack akuza të forta nga qyteti i Shkodrës Presidentja e Forumit të Grave të PPE-ve Doris Pack ka qenë sot e pranishme në Shkodër, ku ka takuar kryetaren e bashkisë Voltana Ademi, dhe i ka shprehur mbështetjen për punën e saj në…