Home » Archives by category » Lifestyle

“K*rvë e vogël, sa e ke numrin e gjoksit”, i flet një vajze në Insta, s’u beson syve kur zbulon të vërtetën

“K*rvë e vogël, sa e ke numrin e gjoksit”, i flet një vajze në Insta, s’u beson syve kur zbulon të vërtetën

Ngacmimet dhe telashet nëpër rrjetet sociale duket se janë bërë të pafundme, sidomos mes të rinjve që nuk ngurojnë të “gjuajnë” njëri-tjetrin. Një rast i tillë ka qenë edhe ai një 18 vjeçareje nga Tirana, e cila e ka gjetur veten në një bisedë ofenduese dhe kërcënuese pasi i ktheu…

Viti i Skenderbeut/Eduart Ndocaj, sjell për artdashësit e tij, përmes një pikture mjaft cilësore portretin e heroit tonë kombëtar

Viti i Skenderbeut/Eduart Ndocaj, sjell për artdashësit e tij, përmes një pikture mjaft cilësore portretin e heroit tonë kombëtar

Viti i Skenderbeut/Eduart Ndocaj, sjell për artdashësit e tij, përmes një pikture mjaft cilësore portretin e heroit tonë kombëtar      Në kuadër të vitit të Gjergj Kastriotit-Skenderbeu, ish-deputeti Eduart Ndocaj, krahas shumë ekspozitave të celura këtë vit, kryesisht me punime të figurave me peshë historike dhe me simbolet kombëtare, kësaj…

Meqënëse është shkelur ligji në të kaluarën,” na thotë mendjendrituri Shalsi, “edhe ne si qeveri do bëjmë të njëjtën gjë.”

Meqënëse është shkelur ligji në të kaluarën,” na thotë mendjendrituri Shalsi, “edhe ne si qeveri do bëjmë të njëjtën gjë.”

“Meqënëse është shkelur ligji në të kaluarën,” na thotë mendjendrituri Shalsi, “edhe ne si qeveri do bëjmë të njëjtën gjë.” Nuk është parë e dëgjuar ndonjëherë që një qeveri e votuar për ndryshim dhe e zotuar për reformë të marri shëmbullin e abuzimeve të kaluara për të shëmbur kompleksin teatror…

Hajdudi n1 Ilir Meta Pasi mbushi Presidencën me hajdutë, kryehajduti Ilir Meta porosit kasaforta, për të fshehur miliardat

Hajdudi n1 Ilir Meta Pasi mbushi Presidencën me hajdutë, kryehajduti Ilir Meta porosit kasaforta, për të fshehur miliardat

Pasi mbushi Presidencën me hajdutë, kryehajduti Ilir Meta porosit kasaforta, për të fshehur miliardat Grabitësi i floririt e di, që atje nuk kanë rrezik sekuestrimi, mbasi“Forca e Ligjit”, nuk e kontrollon dot zyrën e Likes pa mandat parlamenti Afrimi i fundit të sundimit, hajdutërive dhe paprekshmërisë ka futur në panik…

Forumi Rinor i PD nje pjes ne mbeshtetje te kandidatit Eduart Ndocaj..Ne lezh ka ardhur nje zgjidhje votoni Eduart Ndocaj per kryetar bashkie sepse ai esht nje qytetar i lezhes nje biznesmen dhe mbi te gjitha nje djal puntor …..

Forumi Rinor i PD nje pjes ne mbeshtetje te kandidatit Eduart Ndocaj..Ne lezh ka ardhur nje zgjidhje votoni Eduart Ndocaj per kryetar bashkie sepse ai esht nje qytetar i lezhes nje biznesmen dhe mbi te gjitha nje djal puntor …..

NGA ANTON LICI LEZHE. Jetojm ne nje kohe qe kultura rrespekti dhe besimi kan humbur ne te gjitha drejtimet , un si person dhe shum e shum si puna ime e kan humbur besimin , deri tani te gjith pa perjashtim jan komunista po e perseris KOMUNISTA mund te thoni…

Tryeza e Partive & SHOQATA qe do te ndryshojne KODIN ZGJEDHOR

Tryeza e Partive & SHOQATA qe do te ndryshojne KODIN ZGJEDHOR

Tryeza e Partive & SHOQATA qe do te ndryshojne KODIN ZGJEDHOR Takimi i radhes brenda 11 diteve. Parti Pjesmarese ne TRYEZE 10.09.2018 Partia Agrare Ambjentaliste Kryetar: Agron DUKA Partia Zgjidhja – ” – Koco KOKEDHIMA Partia Aleanca Demokristiane – ” – As.Dr. Zef BUSHATI Partia Balli Kombetar Demokrat – ”…

PARTIA PUNES DEMOKRATIKE KOMUNISTE SHQIPTARE .KOMUNISTET NE PD:PPDKSH.

PARTIA PUNES DEMOKRATIKE KOMUNISTE SHQIPTARE .KOMUNISTET NE PD:PPDKSH.

KOMUNISTET NE PD: 1- Albana Vokshi, është mbesa e Bije Vokshit. Për të gjithë ju, Bije Vokshi priste e përcillte Enverin dhe Nexhmijen. 2- Fatbardh Kadilli. Fatbardhi është i biri i Agim Kadillit (profesioni mësue), ish sigurins dhe antar i togave të pushkatimit. 3- Igli Cara. Igli është nipi i…

Fran Frrokaj drejt burgut, pas tokave vjedh paratë e bashkisë me tendera

Fran Frrokaj drejt burgut, pas tokave vjedh paratë e bashkisë me tendera

Fran Frrokaj drejt burgut, pas tokave vjedh paratë e bashkisë me tendera Bajlozi i Lezhës mësohet me prangat dhe burgun, jep tendera pa garë, përjashton të gjitha kolonitë përveç fituesit dhe anulon procedura në mënyrë të dyshimtë, nëse Prokuroria nuk e merr nën hetim Frokaj do të jetë objekt u…

Shqiptar (PBDKSH) BASHKIMI DEMOKRISTIAN SHQIPTARE , fton individë, biznese, shoqata dhe donacione të ndryshme të japin kontributin e tyre , per Demokracin ne vend dhe per qeshtjen shqiptare.

Shqiptar (PBDKSH) BASHKIMI DEMOKRISTIAN SHQIPTARE , fton individë, biznese, shoqata dhe donacione të ndryshme të japin kontributin e tyre , per Demokracin ne vend dhe per qeshtjen shqiptare.

Në kuadër të organizimit të Kuvendit të Diasporës, të kësaj ngjarjeje me rëndësi kombëtare, Partia Bashkimi Demokristian Shqiptar (PBDKSH), fton individë, biznese, shoqata dhe donacione të ndryshme të japin kontributin e tyre të çmuar në përballimin e kostos financiare me qëllim realizimin me sukses të këtij manifestimi gjithëpërfshirës! Të udhëhequr…

1 2 3 18