Home » Archives by category » Lifestyle » Showbiz (Page 7)

Djali i Sali Berishës i blen të dashurës 6 mijë euro rroba për një mbrëmje

Djali i Sali Berishës i blen të dashurës 6 mijë euro rroba për një mbrëmje

Dashuria e Shkëlzen Berishës për Armina Mevlanin duket se nuk njeh kufij. Edhe paratë ia lejojnë që të bëjë të tilla çmendurira. Pas pushimeve luksoze në Maldive, në kohën kur Sali Berisha bërtiste për varfërinë dhe furgonat 8 plus 1, Shkëlzeni i bën një tjetër dhuratë të dashurës. Ai i…

Të pasmet më të mira në Miami

Të pasmet më të mira në Miami

Pa dyshim se e tërë bota e din për bukuroshet të cilat i kanë rrënjët nga Amerika Latine, ndërsa këto foto janë fakti i radhës se përse kjo është kështu. Ditëve të fundit ne kemi qenë dëshmitarë të bukurosheve nga ky rajon, tani radhën e ka edhe bukuroshja nga Argjentina,…

Paolo Sorrentino fiton çmimin Oskar si filmi më i mirë i huaj me “Bukuria e Madhe”

Paolo Sorrentino fiton çmimin Oskar si filmi më i mirë i huaj me “Bukuria e Madhe”

Regjizori ka falenderuar Fellini, Martin Scorsese dhe Diego Armando Maradona Paolo Sorrentino pas 15 vitesh e risjellë çmimin Oskar në Itali me filmin e tij “Bukuria e Madhe”. Sorrentino ka falenderuar të gjithë aktorët, produktorët dhe ekipin. Suksesi i Sorrentinos është pritur më shumë entuaziazëm edhe në Itali, ku shumë…