Home » Archives by category » Opinione (Page 2)

Gjendja mjerane e shkollave dhe e spitalit në Lezhë, reagon Eduart Ndocaj: KRIPTOKOMUNISTET SHQIPTARË VETËM NË PERENDIM PËR SHKOLLIM E KURIM

Gjendja mjerane e shkollave dhe e spitalit në Lezhë, reagon Eduart Ndocaj: KRIPTOKOMUNISTET SHQIPTARË VETËM NË PERENDIM PËR SHKOLLIM E KURIM

Gjendja mjerane e shkollave dhe e spitalit në Lezhë, reagon Eduart Ndocaj: KRIPTOKOMUNISTET SHQIPTARË VETËM NË PERENDIM PËR SHKOLLIM E KURIM      Kandidati për kryetar i bashkisë Lezhë, përmes një shënimi në rrjetet sociale është ndalur sot tek një temë, e cila shpeshherë kalon në heshtje nga shqiptarët, ose ndoshta…

VIDEO E EDUART NDOCAJ..Të dashur shqiptarë! Pash hatrin e zotit t’i lëmë gjakmarrjet me njëri- tjetrin! Hasmi kryesor është politika; e kaluara dhe aktualja. KJO POLITIKË KRIMINALE. POLITIKA SHQIPTARE NXIT DHE BASHKËPUNON ME KRIMIN

VIDEO E EDUART NDOCAJ..Të dashur shqiptarë! Pash hatrin e zotit t’i lëmë gjakmarrjet me njëri- tjetrin! Hasmi kryesor është politika; e kaluara dhe aktualja. KJO POLITIKË KRIMINALE. POLITIKA SHQIPTARE NXIT DHE BASHKËPUNON ME KRIMIN

     Kreu i PBDKSH, Eduart Ndocaj, vazhdon të jetë mjaft aktiv në rrjetet sociale, ku ndjek me vëmendje çdo zhvillim dhe situatë politike, për të cilat herë pas here bën dhe reagimet e duhuara dhe mban qëndrime të ashpra politike. Në orët e pasdites, ish-deputeti Ndocaj, i shtyrë nga emisioni…

Forumi Rinor i PD nje pjes ne mbeshtetje te kandidatit Eduart Ndocaj..Ne lezh ka ardhur nje zgjidhje votoni Eduart Ndocaj per kryetar bashkie sepse ai esht nje qytetar i lezhes nje biznesmen dhe mbi te gjitha nje djal puntor …..

Forumi Rinor i PD nje pjes ne mbeshtetje te kandidatit Eduart Ndocaj..Ne lezh ka ardhur nje zgjidhje votoni Eduart Ndocaj per kryetar bashkie sepse ai esht nje qytetar i lezhes nje biznesmen dhe mbi te gjitha nje djal puntor …..

NGA ANTON LICI LEZHE. Jetojm ne nje kohe qe kultura rrespekti dhe besimi kan humbur ne te gjitha drejtimet , un si person dhe shum e shum si puna ime e kan humbur besimin , deri tani te gjith pa perjashtim jan komunista po e perseris KOMUNISTA mund te thoni…

DHE S’KA SI TE MUNGOJE PREMTIMI I BARDHOK PULAJ dhe LIDITA DHELPRA.

DHE S’KA SI TE MUNGOJE PREMTIMI I BARDHOK PULAJ dhe LIDITA DHELPRA.

DHE S’KA SI TE MUNGOJE PREMTIMI I BARDHOK PULAJ PSE GJITHMONE THOTE “NESER DO ZGJIDHET” ? 😂😥😂😥 Bojkot mësimit në Lezhë, nxënësit e Blinishtit dhe Fishtës probleme me transportin LAJMI I PUBLIKUAR NE MEDIA Nxënësit e fshatrave Blinisht e Fishtë në Lezhë nuk e kanë nisur shkollën! Mbyllja e shkollave…

Video-Denoncimi/ Eduart Ndocaj, thirrje prokurisë për hetim ndaj prefektit Lezhë, i cili ka bllokuar veprimtarinë e ligjshme të bizneseve që veprojnë në basenin e lumit Mat

Video-Denoncimi/ Eduart Ndocaj, thirrje prokurisë për hetim ndaj prefektit Lezhë, i cili ka bllokuar veprimtarinë e ligjshme të bizneseve që veprojnë në basenin e lumit Mat

Video-Denoncimi/ Eduart Ndocaj, thirrje prokurisë për hetim ndaj prefektit Lezhë, i cili ka bllokuar veprimtarinë e ligjshme të bizneseve që veprojnë në basenin e lumit Mat      Kreu i PBDKSH Eduart Ndocaj, përmes një video-komunikimi të shpërndarë në profilin e tij facebook, ka denoncuar një aferë korruptive të prefektit të…

PASIGURIA PËR JETËN NË RRITJE

PASIGURIA PËR JETËN NË RRITJE

PASIGURIA PËR JETËN NË RRITJE Përveç plagës sociale, varfërisë e krimit në familje që ka pllakosur shoqërinë shqiptare sot në shekullin e 21-të i rikthehet plaga e vjetër shekullore ajo e hakmarrjes. Sot kur Shqipëria aspiron për në Bashkimin Europian ndodhet në një situatë të rëndë përballë krimit të përhapur…

BASHKIA LEZHE SHPERDOROJ (OSE JAN VJEDHUR 70 MILION EURO NE NJE MANDAT) KETO TE ARDHURA. PD+PS MASHTRUAN SEBASHKU 28 VITE . MOS U BESONI MA KETYRE HAJDUDAVE TE BANDES KOMUNISTE PD+PS = PPSH.

BASHKIA LEZHE SHPERDOROJ (OSE JAN VJEDHUR 70 MILION EURO NE NJE MANDAT) KETO TE ARDHURA. PD+PS MASHTRUAN SEBASHKU 28 VITE . MOS U BESONI MA KETYRE HAJDUDAVE TE BANDES KOMUNISTE PD+PS = PPSH.

BASHKIA LEZHE SHPERDOROJ KETO TE ARDHURA. PD+PS MASHTRUAN SEBASHKU 28 VITE . MOS U BESONI MA KETYRE HAJDUDAVE TE BANDES KOMUNISTE PD+PS = PPSH. 1)Bashkia Lezhë e falimentuar tashmë. 1000 militant më teper në bashki x 500 mijë leke te në muaj shpenzim në 4 vite = £ 20.000.000.000 miliard…

Video/ Eduart Ndocaj, përmes lobimeve siguron mbështetje të madhe nga miq dhe partnerë për thithjen e investimeve. Lezha dhe zhvillimi i saj ekonomik janë prioriteti i aspiratës për t’u zgjedhur kryebashkiak . Dhe programi lezha 2019.

Video/ Eduart Ndocaj, përmes lobimeve siguron mbështetje të madhe nga miq dhe partnerë për thithjen e investimeve. Lezha dhe zhvillimi i saj ekonomik janë prioriteti i aspiratës për t’u zgjedhur kryebashkiak . Dhe programi lezha 2019.

Video/ Eduart Ndocaj, përmes lobimeve siguron mbështetje të madhe nga miq dhe partnerë për thithjen e investimeve. Lezha dhe zhvillimi i saj ekonomik janë prioriteti i aspiratës për t’u zgjedhur kryebashkiak      Ky esht nje program per LEZHEN . Ju lutemi na nisni edhe mendimet tuaj. Bashkia e Lezhës do…

Ilenia Ndocaj feston 18 vjetorin e lindjes, ish-deputeti urim special: Unë dhe Mami, Kevi dhe Eda të urojmë të kesh një vazhdim sa më të lumtur, të begatë dhe të shndritshëm në rrugëtimin tënd të jetës!

Ilenia Ndocaj feston 18 vjetorin e lindjes, ish-deputeti urim special: Unë dhe Mami, Kevi dhe Eda të urojmë të kesh një vazhdim sa më të lumtur, të begatë dhe të shndritshëm në rrugëtimin tënd të jetës!

Ilenia Ndocaj feston 18 vjetorin e lindjes, ish-deputeti urim special: Unë dhe Mami, Kevi dhe Eda të urojmë të kesh një vazhdim sa më të lumtur, të begatë dhe të shndritshëm në rrugëtimin tënd të jetës!      Ish-deputeti Eduart Ndocaj, i ka dedikuar një urim special vajzës së tij në…