Home » Archives by category » Sport

Shqiptar (PBDKSH) BASHKIMI DEMOKRISTIAN SHQIPTARE , fton individë, biznese, shoqata dhe donacione të ndryshme të japin kontributin e tyre , per Demokracin ne vend dhe per qeshtjen shqiptare.

Shqiptar (PBDKSH) BASHKIMI DEMOKRISTIAN SHQIPTARE , fton individë, biznese, shoqata dhe donacione të ndryshme të japin kontributin e tyre , per Demokracin ne vend dhe per qeshtjen shqiptare.

Në kuadër të organizimit të Kuvendit të Diasporës, të kësaj ngjarjeje me rëndësi kombëtare, Partia Bashkimi Demokristian Shqiptar (PBDKSH), fton individë, biznese, shoqata dhe donacione të ndryshme të japin kontributin e tyre të çmuar në përballimin e kostos financiare me qëllim realizimin me sukses të këtij manifestimi gjithëpërfshirës! Të udhëhequr…

Kombëtarja arrin në Shkup, ja çfarë kishte ndodhur rrugës

Kombëtarja arrin në Shkup, ja çfarë kishte ndodhur rrugës

Kuqezinjtë, të cilët kanë udhëtuar me autobus përgjatë Maqedonisë derisa kanë mbërritur në kryeqytet, kanë bërë këtë rrugëtim të gjatë pa probleme, por edhe pa u ndalur, edhe pse kanë kaluar nëpër të gjitha trevat shqiptare, shkruan Panorama Sport.Të shoqëruar nga policia maqedonase, por edhe trupa të forcave të sigurisë…

Chelsea përjashton Mourinhon

Chelsea përjashton Mourinhon

Jose Mourinho është përjashtuar si menaxher i klubit futbollistik Chelsea të enjten, sipas njoftimeve nga BBC, pas një serie ndeshjesh me rezultate të pamjatueshme për ekipin. “Chelsea” ka humbur 9 nga 16 ndeshjet e Premiere League dhe aktualisht gjendet në vendin e 16 në tabelë. Mourinho është emëruar menaxher i…

1 2 3 5