Home » Archives by category » Sport (Page 5)

Ibra: Lufta për titull s`ka përfunduar

Ibra: Lufta për titull s`ka përfunduar

– 2014-03-09 11:01:44 Zlatan Ibrahimoviq ka insituar se Paris Saint-Germain duhet të punojë edhe më shumë nëse dëshiron të fitojë titullin e ligës franceze këtë sezon. Djelmoshat e Laurent Blanc janë tetë pikë para Monacos që gjendet në vendin e dytë dhe këtë e arritën fal fitores 3 me 0…

Ancelotti: Vidal nuk i duhet Realit

Ancelotti: Vidal nuk i duhet Realit

Tranjeri i Realit të Madridit, Carlo Ancelotti, është i lumtur me mundësitë që ai ka për të përzgjedhur në mesfushë, duke insistuar se skuadrës së tij nuk i duhet të firmosi me mesfushorin e Juventusit, Arturo Vidal. Kiliani i cili ka udhëhequr bardhezinjtë drejt dy titujve kampion ka pasur një…

“The Guardian”, Moyes-it: Si mund ta lësh Januzajn jashtë grupit!

“The Guardian”, Moyes-it: Si mund ta lësh Januzajn jashtë grupit!

Media “kryqëzon” Moyesin Në mënyrë surprizë, Adnan Januzaj, jo vetëm nuk ka qenë pjesë e formacionit bazë, por sikur të mos mjaftonte kjo, trajneri i Manchester United, David Moyes, nuk preferoi ta merrte as në bankinë mesfushorin e talentuar, që ka bërë një udhëtim bosh në Greqi. Por, kjo zgjedhje…

1 3 4 5