Home » Posts tagged with » Spiropali

“Kaubojsi”, nxjerr “lakuriq” Spiropalin: Si i fitove 5 milion $? Ajo që i ka bërë “Skëndërbeu” yt dhe suita e “rilindjes” këtij kombi është e turpshme

“Kaubojsi”, nxjerr “lakuriq” Spiropalin: Si i fitove 5 milion $? Ajo që i ka bërë “Skëndërbeu” yt dhe suita e “rilindjes” këtij kombi është e turpshme

Pas një publikimi të kryetarit të PBKDSH-së, Eduart Ndocaj mbi pasurimin e deputetes Elisa Spiropali, e cila rezulton në 5 vite të ketë shuma marramëndëse në kontot bankare, kjo e fundit ka replikuar me “kaubojsin”, duke i kërkuar këtij të mos flasë me gjuhën e “qytetarit dixhital”. Në kundëreplikë, Ndocaj…